Eğer aracınızı 2. el aldıysanız, bu konuyu dikkatle okuyun.

mbf505

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu hangi araçlar için geçerli acaba=?

Pili biten anahtarlar arabayı çalıştırabiliyor bildiğim kadarıyla?

heralde calistiriyor
ben direk pili degistirdim ama
degistirdikten sonra arabayi normal yolla acip ve anahtari takip bi kere tuslarina basmaniz lazim ki algilama yapip tanisin araci
immobilizer yani

saygilar

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla sımdı opel servısını aradım adam bana cıkardıgı fiyat 750+ kdv dedi 30 tl olan istanbuLda varmı acep =)))

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha ucuzunu buldum istanbul maslaktaki ataturk oto sanayide opc opelde kumandalı anahtar ıcın 180 tl kumandasız 80 tl arkadaslar bılgınız olsun daha ucuzuna yaptıran bılen varsa yazarsa sevınırım istanbul içi..

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtarcılar aracınızın anahtarını immobilizer olmayanı 30 TL ye immobilizer olanı ise 120 TL ye kopyalayıp orjinal olmasada replika olarak kutusunda (sustasında) size teslim ediyor ve bu işlem anahtarcının yalnızca 10 dakikasını alıyor

Ben eski aracım 307'nin kendi orjinal anahtarı ile denize girmiştim geçen yaz (mejburdum çünkü benden başka kimse yoktu yanımda) aracın orjinal anahtarı su alıp pili oksitlenince anahtarcıya gidip orjinal anahtarın immobilizer olmayan (bu arada immobilizer olmayan anahtar ile sadece kapıları açıp kilitleyebilirsiniz araç çalıştırılmaz marşa basılmaz aksi takdirde araç beyni (sigortası) çok ciddi hasarlar görebilir dedi anahtarcı) anahtarını çıkarttırdım ve orjinal anahtarı aracın içinde bırakıp denize immobilizer olmayan anahtar ile girip çıktım :) Bendeki iyi zeka ama aracı satarken her iki anahtarıda teslim ettim tabiki

serkanevli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar ben yeni üye oldum ve aracım a kasa opel vectra benim bir sorunum var kontak kilidim bozuk galiba kontağı kapattığımda tekrar acarken kilitten dolayı kontak dönmüyor ve beni baya uğrastırıyor cok ince bir yer var onu tutturmayınca acılmıyor sizce bu sorun giderilirmi yada yeni kontak takımımı almalıyım şimdiden saolun..haa birde giderilicek bir sorunsa lütfen tarifle oluyosa anlatırmısınız cünki sanayiye gittiğimde ustalar beni çildırtıyo....her kafadan birses çıkıyo bilende başına geçiyo bilmeyende

raman77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında benim 93 vectra a aynı sorun olmuştu önceleri ara ara sonra artar ve gün gelir hiç çalıştıramazsın kendin yapamazsın sanayide anahtarcı bulacaksın yaptıracaksın ben öyle yaptım 1 saatte biter 30-40 tl. bir dahada bozulmadı tamamen bozulmadan yaptır derim

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bu işleri ben opcom ile rahatlıkla yapabiliyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bu islemi otomobilimi opcom ile incelerken yanlislikla resetledim. Daha sonra birinci anahtari tanittim. Daha sonra ikinci anahtari demedim ama immo kilit otomobil isareti cikti. Ve anahtarlarini artik tanitmadan çalışma digini anladim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayhan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bunu herkesin bilmesi lazım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:01 ----------

arkadaşlar birde bana yardımcı olabilir misiniz

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:04 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:03 ----------

benim 2001 model opel vectra 1,6 confort model aracım var buna çıkma parça en hesaplı nerden alabilirim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:04 ----------

bana yardımcı olabilirseniz sevinirim