easytronic ile hızlı kalkış

taz_106

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 1.2 easytronic corsam var . kalkışlarda tiptronik moduna alıp olabildiğince hızlı kalkmak istiyorum drag yapar gibi ? en hızlı kalkış nası olabilir tavsıyelerinizi beklıyorum. arabayı yuksek devırlerde hızlardırmak kolay ama kalkışı cok yavaş ..

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınırlarımızı bılelım

hocam aracımızı oncelıkle ıyı tanırsak neyı ne kadar yapabılecegını de bılırız.altımızdakı arac bır performans aracı değil.dusuk yakıt tuketımıne yonelık tasarlanmıs hos bır arac.maraton kosusucusundan sprınte kalkmasını ıstıyorsunuz 100 metre kosar gıbı.bının guzel guzel az yaksın hızlı kaklmasın kı drag yapacak kad<ar hızlı kalkamaz o arac.aynı sekılde 1.3 astra h cdti lar bıle kalkamıyor.forumda yeterınce yazı var bununla ılgılı

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
vitesi n konumuna al.gaz pedalına bas devir 4500-5000 gibiyken ayağını sabitle.daha sonra vites kolunu D ye veya 1 e al.1 saniye kadar sonra vitese geçer ve kalkışı yaparsın.
Not:Uygulama sırasında balatanda oluşabilecek hasar yüzünden mesuliyet kabul etmem.
Son tavsiyem easytronic şanzmana nazik davranman.Yoksa açacağı arıza senin bütçende ciddi maddi hasara yol açabilir.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman derim N de gaz veripte Dye almak, at dipsiz bir kuyuya arabayı daha iyi...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
sen biraz daha drag yapar gibi kalkmaya çalış sana bir hediyesi olacak arabanın

taz_106

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha çalışmadım size sormuştum
tesekkurler bilglier için

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic şanzımanı fazla üzme derim, yoksa uzun vadede o seni daha çok üzer.. sert kullanımlarda saçmalayabiliyor zaten, kalkışta ve vites değişimlerinde aşırı yüklenmemek gerek :)