Dunlop Sport Maxx

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın belki gereksiz gelebilir konu açılması ancak şu an babam bayide imiş,ve illa bu lastiği alacağım diyip duruyor,benden de haber bekliyor..
Çok uygun bir fiyattan alabiliyoruz bu lastiği ancak hayatımda ne Dunlop kullandım,ne de kullanan tanıdım,aramızda mutlaka bilen vardır diye sormak istedim.

Opc için alınacak lastik. Ölçü olarak 215/40/17

Dunlop Sport Max ,6 taksit olarak 210 TL'den verecekler,sizce alınır mı? Performansı,dayanıklılığı vs. nasıldır? Potenza Adrenalin veya Pzero düşünüyordum ben , bu lastiklere göre karşılaştırma yapılabilir mi?

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre çok memnun olan da var ama 5000 kmde söküp çöpe atanda var dunlop performansları,potenzanın yanına yaklaşabilcek bir lastik olduğunu düşünmüyrm açıkcası

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dunloptan vazgeçtim..İçime hiç sinmedi açıkçası.Fiyatı gayet iyi ancak yorumlara göre çok başarılı dğeil.

Şu an Pirelli PZero Nero - Continental Sport Contact 3 ve Bridgestone Adrenalin Potenza arasında kaldım. :(

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
continentalide geç arabam 30 binde önlerde diş derinliği 4 cm ya var ya yok conti permium contact çok pati çekmektendir derseniz çekmiyo esp var ve kapanmıyo traction control var asfalttan dışarıda çıkmadı

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
potenza adrenalin ile dunlop sport max 9000 arasında kaldım subaru impreza kullanan bir arkadaşımın aşırı ısrarları üzerine dunlop tercih ettim. 20.000 km yi geçti yepyeni duruyor yola yapışıyor ve en önemlisi henüz bir kere bile patlamadı havası dahi inmedi mükemmel bir lastik tavsiye ederim

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Dunloplardan vazgeçtim,hiç sinmedi içime çünkü.
Şu an Goodyear Eagle F1 Assymetric ile ilgileniyorum,bu lastikler hakkında bilgi sahibi olan var mı? Birkaç kişinin tavsiyesi üzerine baktım,ancak fiyatları diğer lastiklere göre ciddi pahalı.
Acaba gerçekten fiyatını hak eden bir lastik midir? Vereceğimiz farka değer mi? Bilgisi olan?

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pirelli cinturato p7 aldım lastik güzel fiyat olarakta güzel 160 a aldım tanesini.205 55 16 91v serisi.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Goodyear Eagle F1 Assymetric'leri aldım...Şu yağmurlu günde test etme imkanım oldu..Islakta Potenza'dan bariz başarılı...Bakalım ilerleyen günlrede kuruda da deneyeceğim.
Ancak lastik alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir,her türlü testten 1.lik ile çıkan bir lastik.