döşeme usta tavsiyesi

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba. Astra H otomobilimde kapı gergisini değiştirmek istiyorum. Bunun için de bildiğiniz gibi kapı döşemesinin sökülmesi gerekiyor. Hem titizliğimden hem de araç biraz yaşlandığından (plastik tırnaklar vs kırılma risk yüksek) sökme ve takma işlemlerini nazikçe yapacak döşeme ustası arayışındayım. İstanbulda (avrupa-asya farketmez) tavsiye edebileceğiniz usta varsa paylaşmanızı rica ediyorum.
Herkese kazasız , belasız keyifli sürüşler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba. Astra H otomobilimde kapı gergisini değiştirmek istiyorum. Bunun için de bildiğiniz gibi kapı döşemesinin sökülmesi gerekiyor. Hem titizliğimden hem de araç biraz yaşlandığından (plastik tırnaklar vs kırılma risk yüksek) sökme ve takma işlemlerini nazikçe yapacak döşeme ustası arayışındayım. İstanbulda (avrupa-asya farketmez) tavsiye edebileceğiniz usta varsa paylaşmanızı rica ediyorum.
Herkese kazasız , belasız keyifli sürüşler
Kendin sök elinden gelirse basittir döşemeciler senin aracına davrandığın gibi davranmaz profilimde ses yalıtım var onu bul sökülmüş halini görürsün anlarsın elinden azıcık geliyorsa

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kendin sök elinden gelirse basittir döşemeciler senin aracına davrandığın gibi davranmaz profilimde ses yalıtım var onu bul sökülmüş halini görürsün anlarsın elinden azıcık geliyorsa

Ayna kapağı var ya içinde tweter olan üçgen plastik. Onu Sökmekten çekiniyorum. Kırarım falan diye korkuyorum açıkçası.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ayna kapağı var ya içinde tweter olan üçgen plastik. Onu Sökmekten çekiniyorum. Kırarım falan diye korkuyorum açıkçası.
Benim elim yatkındır ama süper yetenekli ve hızlı olduğum söylenemez. ilk defa söktüğüm Kia Sportage aracın kapı döşemesini hiç zarar vermeden araç sahibi arkadaşımın da yardımıyla 40dk'da söküp taktık. Bahsettiğiniz ayna kapağı twiter onda da mevcuttu. Önerim @Kaan. arkadaşımın da dediği gibi videolarını izleyip acele etmeden yavaş yavaş, nazikçe kendiniz yapmanız.

Kendi aracımın kapı döşemelerini söken usta 2 tane klips artırdığından beri elimden gelen işleri ustalara yaptırmamaya gayret ediyorum.