Dizel 3.5 cm Yay

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizel 3.5 cm Yay

Erman Gungor link' Alıntı:
Aralarında en uygunu FK zaten ben tek korkum arabayı cok assa ındırırmı.yaylardan yaylara farkedıor kımısı az ındırıyor kımısı cok ındırıyor anlamadım gıttı.Kasıslerden duz gecebılıyormusun yok tam yanmı gecıyorsun 3.5 FK ıle ?  Taktırırım olmadı soktururum yapcak bısey yok :) En kotu 130 TL cope gıder :)

benim aracım 1.6 benzinli ve şu an üzerinde 3,5 fk yay ve 18 jant var kayseri yollarında her hangi bir sorun yaşamıyorum konfordanda fazla bir ödün vermemiş durumda araç ayrıca görünüş olarakta çok şey katıyor araca ama senin araç dizel durum nasıl olur bilemiyorum fakat yay markası olarak ucuz diye FK dan korkma gönül raharlığla alabilirsin,,,

Erman Gungor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
benim aracım 1.6 benzinli ve şu an üzerinde 3,5 fk yay ve 18 jant var kayseri yollarında her hangi bir sorun yaşamıyorum konfordanda fazla bir ödün vermemiş durumda araç ayrıca görünüş olarakta çok şey katıyor araca ama senin araç dizel durum nasıl olur bilemiyorum fakat yay markası olarak ucuz diye FK dan korkma gönül raharlığla alabilirsin,,,

Teşekkur ederım.Dedıgım gıbı taktırcam yılbasından sonra olmadı cıkartıcam :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de dizel kullanıcısıyım ve  3,5 cm yay ile aracı düşürmeyi planlıyorum.

Ancak şöyle bir durum var: geçenlerde kış lastiği taktım ve 215 / 50 / 17 olan orijinal ebat yerine elimde daha önceden var olan 215/ 45 /17 kullandım. Yani yanak orijinal ebata göre çok az daha inceldi ve araç çok hafif de olsa alçaldı. İnanın bu kadarcık alçalma bile çeşitli noktalarda bana zaman zaman sorun yaşattı. (bahsettiğim yerlerde orijinal lastikler sorun yaşamıyordum)

Bu yüzden ben 3,5 cm yay olayını şimdilik askıya aldım, bulablirsem 2,5cm düşünüyorum ya da 18'' + 3,5cm kombinasyonunu... O da olmadı beni coil paklar :)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Ben de dizel kullanıcısıyım ve  3,5 cm yay ile aracı düşürmeyi planlıyorum.

Ancak şöyle bir durum var: geçenlerde kış lastiği taktım ve 215 / 50 / 17 olan orijinal ebat yerine elimde daha önceden var olan 215/ 45 /17 kullandım. Yani yanak orijinal ebata göre çok az daha inceldi ve araç çok hafif de olsa alçaldı. İnanın bu kadarcık alçalma bile çeşitli noktalarda bana zaman zaman sorun yaşattı. (bahsettiğim yerlerde orijinal lastikler sorun yaşamıyordum)

Bu yüzden ben 3,5 cm yay olayını şimdilik askıya aldım, bulablirsem 2,5cm düşünüyorum ya da 18'' + 3,5cm kombinasyonunu... O da olmadı beni coil paklar :)

imkan varsa coil her zaman tabiki