Dizel 1.3 Egzoz Ucu

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma dün egzoz ucu taktırdım.çok içime sindi ve güzel oldu.egzoz ucu ve turbo difüzör temini için Nuri beye @nuriozen teşekkür ederim.montaj için Gültekin abiye(@mastertech) (Mercanlar)teşekkür ederimm.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizel 1.3 Egzoz Ucu

Teşekkür ederim .360 tl mal oldu egzoz ucu 160 turbo difüzorü 200 tl

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Teşekkür ederim .360 tl mal oldu egzoz ucu 160 turbo difüzorü 200 tl

bu fiyatın biraz üzerinde çift çıkışlı egzos sistemi yapan arkadaşlar vardı sanırım bana yüksek geldi sizce arkadaşlar

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat gerçekten yüksek ama şunu unutmamak gerekir: Ürünler Orijinal....

Gerçi egzost ucu orijinal mi onu tam anlayamadım ama en azından difüzör orijinal :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Difürözü kestirmek istemedim.direk orjinal olsun istedim o yüzden maliyet yüksek oldu.O
Egzozlar orjinalle 1 e1 benziyor hatta gültekin abide çok beğendi egzoz uclarını.turbo ucundan bi farkı yok

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Difürözü kestirmek istemedim.direk orjinal olsun istedim o yüzden maliyet yüksek oldu.O
Egzozlar orjinalle 1 e1 benziyor hatta gültekin abide çok beğendi egzoz uclarını.turbo ucundan bi farkı yok

Bakın ben 100 TL'ye bunun kadar temiz ve bundan daha güzel görünen (bana göre) bir uygulama yaptırdım içime de sindi ama size şu kadarını söyleyeyim, şayet şu yapılan uygulama da sizin içinize sindiyse aradaki meblağın hiçbir önemi yok sizi temin ederim... Evet, arkadaşların da dediği gibi rakam yüksek ama size şuandan itibaren sadece güle güle kullanmak kalıyor, fazla fiyatı da kafanızın rahatlığına sayın :)