Depo marka mercekli far takan tavsiye eden

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar depo markayı nasıl bilirsiniz özellikle mercekli far takım olarak alan uygulayan varsa gece görüs nasıl dagıtma varmı acaba duvar önünde durunca o DÜZ ÇİZGI olusuyormu merak ediyorum farlarin ustunde kucuk catlaklar var degistirmeyi dusunuyorum valeo ile baya fiyat farki var aralarinda.
mumkunse duvar önünde mercekli farları yakıp fotosunu atabilecek varmı tesekkur ederim (vectra c1 yada c2 kasa olursa daha memnun olurum)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çok kötü,
Vectra B de mercekleri Megane ile aynıydı, değiştirince düzeliyordu.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında deponun ön camını orjinallere taksak olur da cam degisimi de oldukca sıkıntılı bir islem sanırım en iyisi valeo almak gibi.tesekkurler

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
benim aracımda sağ far depo marka ile değişmiş,sol far fabrikasyon valeo ,aracı aldığımda sağ farın görüntüsü korkunç dağınıktı ve far ayarına götürdüm ancak kesinlikle ayarlanmadı ,bir müddet bu şekilde kullandıktan sonra ,radyatör değişimi vesilesiyle ön tamponu sökmem gerekti ve ben de sökmüşken farı da söküp neden ayarlanmadığına bakmak istedim, sonuç olarak farın üzerindeki ayar vidaları sağlam olmasına rağmen hiç tepki vermiyordu, bende ayar vidalarını söküp elle farı ayarlamaya çalıştım ve araca tekrar farı toplayıp taktım ,şu anki ayarı güzel ve vidalardan ayar yapılabiliyor....

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederim yani merceksiz depo darmaduman onu biliyorum mercekli belki iyidir diye dusundum ama degmez sanırım

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta senın sıkıntın sadece plastıkler ıse al depoyu sök tak yap cok zor bısey degıl sıyah sılıkon al bıde sac kurutma makınası ıle 15 20 dak sokersın bı tanesını paranada yazık olmaz

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sorun sadece far caminin en ustundeki 1.5 cm lik bir alanda catlaklar var.Gercekten o isi yapmak istiyorum ama beceremezsem kotu olur su alirsa veya silikon gorunurse falan resimli veya videolu bir anlatım bulsam deneyebilirim aslinda dusunmuyorum degil

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıc bısey olmaz sıyah sılıkonda gorunmez ıkı tornavıda ınce uclu bırde sac kurutma makınası tamadır..