Debriyaj Basmıyor...Araba Çalışmıyor..Astra

aligüler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.Aracım 2014 136ps Astra dizel.Son iki defadır debriyaja sonuna kadar bastığım halde ekranda ''debriyaja basınız'' uyarısı çıkıyor ve araç çalışmıyor.Yani debriyajı algılamıyor.Yani araba soğukken ilk çalıştırmada oluyor bu.Sanki debriyajı sistem algılamıyor gibi.Takılı mı kalıyor nedir anlamadım?Biraz uğraşınca sonra çalışıyor.Başına gelen var mı?Nedir bu sorun?

Son düzenleme:

farukrusven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj müşiri takılı kalıyordur. Vectra c de başıma geldi cruze control çalışmıyordu bazen, müşiri değiştirince düzeldi.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kolat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paspas kullanıyorsanız pedalın altında kalınlık oluşturup müşürün okuma mesafesini kurtarmıyordur.

Venus_V3_5040_2GB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Goks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet aynısı benimde şimdi başıma geldi. Arabam 2015 Astra j kasa 1.3cdti bussines. Debriyaja sonuna kadar basıyorum ilkinde algılamıyor araba çalışmıyor, debriyaja basınız'' uyarısı çıkıyor ve araç çalışmıyor sonra tekrar deniyorum çalışıyor.
Sorun ne olabilir

Aytacaytac

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.Aracım 2014 136ps Astra dizel.Son iki defadır debriyaja sonuna kadar bastığım halde ekranda ''debriyaja basınız'' uyarısı çıkıyor ve araç çalışmıyor.Yani debriyajı algılamıyor.Yani araba soğukken ilk çalıştırmada oluyor bu.Sanki debriyajı sistem algılamıyor gibi.Takılı mı kalıyor nedir anlamadım?Biraz uğraşınca sonra çalışıyor.Başına gelen var mı?Nedir bu sorun?
Merhabalar aynı sorun Şuan benim araçta da var debriyaj müşürünü değiştirdim düzelmedi sonra gövde kontrol ünitesi söylendi onu da değiştirdik yine olmadı siz bu problemi çözdüyseniz yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Nht33