Cylone Model no:C7036BE Acil yardım..

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende aracıma dün kavuştum. Astra j sport modelini aldım. Araca cyclone marka navigasyon taktırdım ancak dünden bu güne çıldırmak üzereyim. Aracı ilk aldığım gün cd çalarını hiç bir şekilde kullanamadım. Orjinal film müzik cd'si dahi çalamadım cd 'yi her defasın da dışarı çıkarıyordu. Bugün servise gittim adamlar cd çaların içindeki koruyucu çubukları sökmeden takmışlar cd çaları. Neyse hallettiler. Arabayı aldım yolda gidiyorum orjinal cem yılmaz cd 'sini taktım dvd açıldı ama bu defa da hem ses çok az hemde inanılmaz bir vızıltııııı. Cd bozuktur dedim orjinal müzik cd si taktım onda da aynı sorun. Aradım adamı bu sorun bazı astra j modellerinde oluyor hafta içi gelin 1 parça takacağız hal olur dedi. Pazartesi gidip ne parçası ise taktıracağım. Aracı alırken bana bir kutu verdiler cylone kutusuymuş kullanım kılavuzu garanti belgesi vs. Ama kullanım kitapçığındaki özellikler ve resimler benim navigasyonla hiç alakası olmayan resimler. Kitapçık üzerinde Cylone Model no:C7036BE yazıyor googleden baktım bulamadım. Ayrıca video daki ve resimler de sizlerin paylaşmış olduğu arayüz benim cihazda mevcut değil. Televizyonu hiç izleyemiyorum açık alan da bir çok yerde denedim ama ona rağmen görüntü belirli belirtisiz 1-2 kanal bulduki onlar da izlenmiyor dahi. Son olarakta dikiz aynasının üzerine bir mikrofon koymuşlar küçük 1 şey bu ne dedim blutut için dediler. Sizin araçta da mevcutmu bu. Şahsi görüşüm bana sahte bir navigasyon cihazını cylone ara yüzü ile güncelleyip satmışlar gibi geldi. Bu konuda neler söyleye bilirsiniz yarın gidip konuşacağım pazartesi de sorun için gideceğim gitmeden sizden fikir almak istiyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cylone Model no:C7036BE Acil yardım..

Verdiğiniz model numarası ile internette arama yaptığımızda karşımıza ağırlıklı olarak ChinaCarPC adında bir cihaz çıkıyor ama İtalyan Astra J forumunda da bu model numaralı cihaz için Cyclone marka olduğu söylenmiş.

Mümkünse cihazınızın arayüzünün, kutusunun ve sol üst köşeye taktıkları mikrofonun fotoğrafını bizlerle paylaşın. O şekilde daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

Not: Lütfen birden çok başlığa aynı iletiyi yazmayın. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız size bu başlıkta yardımcı olacaktır.

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merak etme arkadaşım cyclone senin navi bende aracı bir ay önce aldım alırken navigasyonu taktırdım(Cyclone) ses sorunu bendede oldu banada senin gibi dediler bir parça takacagız diye taktılar sorun çözüldü seninkide çözülür merak etme.Aynanın üstündeki mikrafon navigasyonun, bluetootla cebi naviye bağlatınca görüşmeleri yapabiliyorsun sesi o mikrafondan alıyor.Tv ye gelince bende hiç kanal bulamadım zaten pek tv çeken navide duymadım yada bana denk gelmedi ama zaten tv araçta pek seyredilmiyor ben genelde indirdiğim video klipleri seyrediyorum.Bu arada arcın hayırlı olsun kazasız belesız kullanırsın inşaallah.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size kestikleri fatura da urunun seri nosu adi sani ne olarak geciyor. Buyuk ihtimalle cin de uretilen oem parcalardan. Ben olsam cihazi geri iade ederdim. Herkesin bildigi cihazdan alin derim. Ayrica kitapcik kutu cihazdan farkli olmamali. Bu baska urunun kutusunda farkli urun verildigini akla getiriyor.

http://www.regi.com.tr/urunler/dvd-navigasyon/opel-serisi/-yeni-astra-j.html

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hem montaj hem de cihaz problemli görünüyor; ilk fırsatta cihazı iade etmenizi tavsiye ediyorum
geçmiş olsun

engin_bayar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cylone çin de türkler tarafından yaptırılan kalitesi çok düşük bir markadır.  4-5 sene önce sadece basit oto alarmları satan bir firmaydı.  oto multımedia konusunda asla başarılı değiller.  opel in sattığına aldanmayın. cihazın opel kalitesiyle hiçbir alakası yok.  necvox cylone dan daha başarılı fakat necvox da bir pioneer sony  kalitesinde deyildir.fazla alternatif de malesef yok. tv si çekmeyen arkadaşlar türkiyede yolda giderken parazitli olsada tv seyredilebilinir.  sadece iyi marka cihaz iyi bir tv anteniyle bu mümkün olabilir. sisteminizi tv moduna aldıktan sonra ayarlardan pal bg moduna alın ve ( arama yapmadan önce deniz seviyesinde olmamanız ve dururuyor olmanız gerekir) .mutlaka kanallar görünecektir bu cylone olsa bile. türkiyede karasal yayın olduğu için  giderken parazit yapması çok normaldir.sadece ses kalitesi diyorsanız asla ve asla cylone necvox gibi markalar taktırmayın. aracınızın orjinal teyibi ile çok iyi ses sistemi yapmak mümkündür.amfi hoparlör ilave edilerek bu mümkün.. tekrarlıyorum opel de montajı yapılıyor diye cylone necvox cihazlarından opel kalitesi beklemeyin. tamamen kalitesi çok düşük cihazlardır.