Cycloneda tv anteni tavsıyesi olan var mı?

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
sanırım tum cyclone marka navı taktıran arkadasların sorunudur benım sorunum da tv nın net cekmemesi aracı aldıgımdan beri bır  ıkı kere tv seyrettım o da acık alanda net cekıyordu fakat sokak aralarında pek cekmıyor keske saglam bır anten olsada ceksede sıkısık trafıkte tv seyredebılsek var mı acaba ıyı bır anten tavsıye eden acaba ;)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cycloneda tv anteni tavsıyesi olan var mı?

maalesef tv fonksiyonu çok iyi çalışmıyor
digital yayına geçilmedikçe tv özelliğini kullanmak çok zor
bunu cyclone servisi de öyle söylüyor, ancak araç durur vaziyette ve şehir içinde olucak öyle

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
Ynt: Cycloneda tv anteni tavsıyesi olan var mı?

Gecen arkadasın arabasına bındım e200 mercedes maraka araca pıoneer marka cylone gıbı her turlu seyı barındıran bır cıhaz taktırmıs adama sordum tv var mı bu alette var dedı pekı yol alırken cekıyor mu dedım tv evet cekıyor ama net degıl dedı benım saylonda gıderken yada ara sokakta olalım farketmıyor hıc cekmıyor dedım.Bana enteresan bır akıl verdı tv antenını aracın arka bolumune camın kenarına koydurmus net cekım yapıor.Acaba bu chaza boyle bır anten uygulaması yapılsa sonuc alınır mı??????
HaKaN link' Alıntı:
maalesef tv fonksiyonu çok iyi çalışmıyor
digital yayına geçilmedikçe tv özelliğini kullanmak çok zor
bunu cyclone servisi de öyle söylüyor, ancak araç durur vaziyette ve şehir içinde olucak öyle