Cyclone'da Entegre Yanmış Kesinlikle Dikkatt Edin !!

SanitarianFatih1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlışlıkla D2280 dosyasını güncellerken silince cihazın hafıza kartına d2280 dosyasını yüklememe rağmen çalışmamıştı . Regi Elektronik cihazı kargoyla göndermemi yazılım atılacağını 100 TL+KDV masrafı olduğunu söylediler . Tamam diyip yolladıktan 4 gün sonra telefon ettiler cihazın yazılımını yanlışlıkla sildiğim için ENTEGRE si yanmış ve 300 TL+KDV (354 TL) masrafı olduğunu söylediler ve yazılımı ben sildiğim için garanti de kapsamıyormuş , sanırım bütün talihsizlikler beni buluyor sakın siz dikkat edin D2280 a Bida CYCLONE mu ASLA  çekiççç yazılım silinince entegre nasıl yanıyor bu kadar kalitesiz bir cihaz mı hala anlam veremiyorum  046thumbsdown

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone'da Entegre Yanmış Kesinlikle Dikkatt Edin !!

çok komik arkadaşlar.. öyle şeymi olur.... bence cihazı navimate umay elektronik servisinede gönderin eminim yardımcı olacaklardır... isim olarak volkan bey...

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizden para koparmak için böyle birşey yapmış olabilirler mi?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok saçma bir açıklama, doğruluk payı çok düşük gibi...
Başka servisi deneseniz?

ahmetaltan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah kimsenin yolunu "regi"ye düşürmesin! yazılımla entegrenin ne alakası var tamamen yalan dolan..

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Regi güvenliğin eski satış müdürü Erhan Bey vardı şimdi oradan ayrıldı isterseniz size telefon numarasını veriyim cihazı yaptırmadan bi iletişime geçin yardımcı olabilir size.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam Arkadaslar,

Bu sonradan takilan navi cihazlarinda karsilasilan sorunlari okuyunca üzülüyorum.Nerdeyse orjinal navi fiyatina alinan ve marka güvenilirligi tartisilir olan bu gibi sistemleri ben siparis asamasinda hic düsünmemistim. Orjinal navigasyonun arkasinda Bosch markasi var.Bundan sonra necvox, cyclone gibi isimler duyunca orjinal navi almaya karar verdim. Siparis asamasindaki arkadaslara belki faydasi olur.

Umarim sorunu hallederler.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaslar,

Bu sonradan takilan navi cihazlarinda karsilasilan sorunlari okuyunca üzülüyorum.Nerdeyse orjinal navi fiyatina alinan ve marka güvenilirligi tartisilir olan bu gibi sistemleri ben siparis asamasinda hic düsünmemistim. Orjinal navigasyonun arkasinda Bosch markasi var.Bundan sonra necvox, cyclone gibi isimler duyunca orjinal navi almaya karar verdim. Siparis asamasindaki arkadaslara belki faydasi olur.

Umarim sorunu hallederler.

Eski aracımda necvox vardı aynı sebeplerle Navi 600 lü aldım yeni aracımı. Tabi esse grup um destegi mükemmel olmasına rağmen.

SanitarianFatih1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burdaki Necvox ve Navitech teknik servisi birleşikti zaten aracıma taktırdığım yerde bu bayiydi bozulur bozulmaz hemen gittim yazılım atıp atamayacaklarını sordum aldığım cevap yasak yapamıyoruz , ancak kendi teknik servisi yapar oldu .Israrcı oldum keşke yardımcı olabilsem yazılımı birtek onlarda var bilgisayara yüklesen bile bir defa yükledikten sonra kendini siliyor dedi zaten nerde böyle sıkıntılı iş var beni bulur böylee . çekiççç