Cyclone txt üretmeyen D2280 dosyası

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone txt üretmeyen D2280 dosyası

tomacco link' Alıntı:
Bu sorun bende de başladı. link kırık bülent abi günceller misin?
Konunun başındaki Linki guncelledim mehmet indirebılırsın ..

Kayfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent Bey merhaba,

Kullandığım cyclone marka navigasyonda geç açılma problemi vardı ve forumda sizin eklemiş olduğunuz 2280 dosyasını indirdim ve eskisini silip bunu yükledim fakat bambaşka sıkıntılarla karşılaştım.Bunlara örnek olarak,klima ekran görüntüleri artık çalışmıyor,saat sistemde doğru görünmesine rağmen ekranda yanlış ve donmuş durumda,radyo kanalı değiştirince kanal değişiyor fakat ekran görüntüsü değişmiyor.kısacası ekran dondu:) bu dosya en güncel dosya mıdır?eğer yenisi varsa gönderebilir misiniz? Ya da farklı bir tavsiyeniz var mıdır?şimdiden teşekkürler...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kayfer link' Alıntı:
Bülent Bey merhaba,

Kullandığım cyclone marka navigasyonda geç açılma problemi vardı ve forumda sizin eklemiş olduğunuz 2280 dosyasını indirdim ve eskisini silip bunu yükledim fakat bambaşka sıkıntılarla karşılaştım.Bunlara örnek olarak,klima ekran görüntüleri artık çalışmıyor,saat sistemde doğru görünmesine rağmen ekranda yanlış ve donmuş durumda,radyo kanalı değiştirince kanal değişiyor fakat ekran görüntüsü değişmiyor.kısacası ekran dondu:) bu dosya en güncel dosya mıdır?eğer yenisi varsa gönderebilir misiniz? Ya da farklı bir tavsiyeniz var mıdır?şimdiden teşekkürler...
Muhtemelen yanlis bi dosya sildiniz normalde dediklerinizin olmasi mumkun degil.
Eski d2280 klasorunde font dosyasi haric hepsini silip yeni D2280 klasorunu acip icindeki dosyalari cihaza atmaniz lazimdi.

Kayfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında gayet dikkat ederek yaptım ama...
Yarın tekrar deneyeceğim, teşekkürler.

umit43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle merhaba arkadaşlar .ben kütahyanın ilçesinde yaşıyorum ve servis falan yok bende de aynı sorun oldu bu dosyayı attım düzelmedi hafaza kartını sıfırlamayı denedim herşeyi sildim ama txtler sildikçe artıyor sanki win cede biçimlemede göremedim ya naviyi çıkartıp sd kart değişecek yada çözüm bulabilen varsa denemeye hazırım bu arada benim cyclone 5 dk da falan ana menüye geliyor.......

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umit43 link' Alıntı:
Öncelikle merhaba arkadaşlar .ben kütahyanın ilçesinde yaşıyorum ve servis falan yok bende de aynı sorun oldu bu dosyayı attım düzelmedi hafaza kartını sıfırlamayı denedim herşeyi sildim ama txtler sildikçe artıyor sanki win cede biçimlemede göremedim ya naviyi çıkartıp sd kart değişecek yada çözüm bulabilen varsa denemeye hazırım bu arada benim cyclone 5 dk da falan ana menüye geliyor.......
Bu dosyayi atinca duzelir muhtemelen yanlis yaptiniz.
Eski d-2280 klasorunde font dosyasi haric digerlerini silip yeni d2280 klasorunu kopyaladiginiz taktirde duzelir.