Cyclone txt üretmeyen D2280 dosyası

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone txt üretmeyen D2280 dosyası

Bu paylaşım için benden +1  thnxx

Birde eğer biliyorsan birinci mesaja D2280 klasörünün Cyclone sistemindeki konumunu yazabilir misin abi?

Mesela;  Yerel disk (C:) > Program Files > HP > HP Software Update gibi.
(Cyclone'un sistem klasörleri hakkında çok bilgim olmadığından bilgisayardan örnek verdim  :) )

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş
bu problemi yaşayanlar bu klasörü değiştirdiklerinde txt üretme ve yavaşa açılma problemi
çözülüyor ..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş
bu problemi yaşayanlar bu klasörü değiştirdiklerinde txt üretme ve yavaşa açılma problemi
çözülüyor ..
hakan klasorun cıhaza nasıl atılacagını ılk mesaja yazarmısın ben pek detayını bılmıyorum  thnxx

ozcankoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu klasörü nereye kopyalıcaz konum olarak lütfen biraz ayrıntı verebilirmisiniz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozcankoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşkkür ederim yardımlarınız için fakat benim dikkatimi sizin videoda windowsu kullanırken bi dosyadan başka bi dosyaya geçişlerinizde çok hızlı olduğunu farkettim bende çok beklemeler yapıyor acaba bi sorun mu var benim cihazda zaten dont panicte adres yazarken sürekli donmalar oluyo odağa sordum bi kartı var onu değiştirelim düzelir dedi bu dosyayı değiştirince acaba düzelirmi yani iila içindeki kartımı değiştirmek gerekli

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozcankoc link' Alıntı:
teşkkür ederim yardımlarınız için fakat benim dikkatimi sizin videoda windowsu kullanırken bi dosyadan başka bi dosyaya geçişlerinizde çok hızlı olduğunu farkettim bende çok beklemeler yapıyor acaba bi sorun mu var benim cihazda zaten dont panicte adres yazarken sürekli donmalar oluyo odağa sordum bi kartı var onu değiştirelim düzelir dedi bu dosyayı değiştirince acaba düzelirmi yani iila içindeki kartımı değiştirmek gerekli
işte bu dosyayı değiştirince hızlanıyor, zaten konuda bahsedildiği gibi geç açılma problemini çözüyor
ama sizin eliniz yatkın değilse buna servise danışın..

aytaccs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
işte bu dosyayı değiştirince hızlanıyor, zaten konuda bahsedildiği gibi geç açılma problemini çözüyor
ama sizin eliniz yatkın değilse buna servise danışın..
Hakan bey bu indirdigımız dosyanın ıcınde deısıklıkler yapsak olurmu acaba mesela logo resmı kopyalasak skınse cyclone kopyaladıgımızda dırek o resım gelırmı acaba?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aytaccs link' Alıntı:
Hakan bey bu indirdigımız dosyanın ıcınde deısıklıkler yapsak olurmu acaba mesela logo resmı kopyalasak skınse cyclone kopyaladıgımızda dırek o resım gelırmı acaba?
İndirdiginİz d2280 klasorunde skins icinde olan  3 tane renk klasorunun hangisine kopyalarsaniz onda gorunur