Cyclone(RoadRover) MCU, GUI, OS Update Ana Konusu - Herhangi bir model

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone(RoadRover) MCU, GUI, OS Update Ana Konusu - Herhangi bir model

Expose link' Alıntı:
Üstad bendeki cihazda (C7051A3 cihazı söktüm üzerindeki model bilgisi :) )

OS: EN-PRIMA-256-V1.59 yüklü, sizin verdiğiniz linkten indirdiğim OS sürümü ise EN-PRIMA-TMC-128-V1.68 bu farklılık normal mi?

birde üzerinde yüklü olan MCU: I37VTRI7NTH3R-V2.16. MCU' ya dokunmadan sadece OS güncellemesi yapsam sorun yaşarmıyım?

Mcu'ya dokunmadan os güncellemesi yapabilirsiniz. Os güncellemesi maksimum işletim sisteminin çince olmasına neden olabilir. Ancak Os ile iligli sıkıntınız yok ise Os güncellemesi çok önermiyorum. Çalışan sisteme dokumamanızı öneririm. Os güncellemesi çok birşey katmıyor çünki. 256 ve 128 yazan kısım ram belirtiyor eğer 256 ise size 256lık dosyalara bakalım 128i yüklemenizi tavsiye etmem.

behcet link' Alıntı:
Teşekkürler.
Güncellemeye başlamadan önce backup veya kısıtlı bir yedek almamız mümkünmü acaba ?
Güncelleme öncesinde yedek almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ancak Mcu yedeklenebilir değil, o yüzden güncellemeden 2-3 kere kontrol etmekte fayda var geriye dönüşü yok. Üst alt versiyona geçebiliyorsunuz ama şuan bulunduğunuz versiyon yayınlanmamışsa tekrar yükleyemezsiniz. Ancak Gui dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayınız.

mehmet1975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm benim aracım chevrolet cruze cyclone navigasyon dvd kullanıyom bu cihazın ve temalar nasıl güncellerim versiyonu olsun videoları seyrettim cok güzel menuler olmus herseyini nasıl degistirrim bana yardımcı olurmusun

gastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabar,

Abimin astrasını aldım, araçta cyclone bulunuyor. Torpidodaki usb'den müzik çalamıyorum. MCU versiyonum videodaki ile aynı Os versiyon ise 1.34, burda verilen güncellemeler ile sorunu bir şekilde düzeltebilir miyim? Bir de C7036BE gibi model nosunu nerden öğrenebilirim.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gastra link' Alıntı:
Merhabar,

Abimin astrasını aldım, araçta cyclone bulunuyor. Torpidodaki usb'den müzik çalamıyorum. MCU versiyonum videodaki ile aynı Os versiyon ise 1.34, burda verilen güncellemeler ile sorunu bir şekilde düzeltebilir miyim? Bir de C7036BE gibi model nosunu nerden öğrenebilirim.

Model numaranızı 3 yerden öğrenebilirsiniz. 1- Fatura, 2-Cihazın arka tarafında yazar, 3- Kutusu üzerinde

camptr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üstad selam artık üstad denebilir sana

Bende de Polomda c7112VW 14050 .. diye giden bir no var kutuda bir üstünde de CT1.2 MV3.1 - SW860B-R yazıyor , radyo dinlerken arada bazı istasyonları kaydedemiyorum, bazende salaklaşıyor durup dururken navı ekrana geçiyor, neden kaynaklanabilir, bir yazılım güncellemesi sorunu çözermi ve böyle bir güncellemem var mı acaba

cihazımdan okuduğum verilerde şöyle
kabuk:3.00.5
MCU: A12VWRI7NTN-E11V1M12

""Fazla olmazsam birde bu açılırken VW logosu yerine şöyle kocaman bir atatürk resmi falan koyabilir miyim ? ""
Edit: bu kısmı forumlardan buldum gereksiz olmuş kusura bakma.

Bilgine sağlık.

gastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Model numaranızı 3 yerden öğrenebilirsiniz. 1- Fatura, 2-Cihazın arka tarafında yazar, 3- Kutusu üzerinde

Aradan geçen zaman içinde müzik çalamamasının sebebinin ses ayarı olduğunu gördüm. Sesi sonuna kadar açmak gerekiyor, aynı durum bluetooth için de geçerli. Sesi açtıktan sonra bluetooth ile görüşme bitince otomatik olarak radyoya geçtiğinde ses kulakları patlatacak şekilde oluyor. Sitede DVD menüsündeki ayarlardan yapılabileceği belirtilmiş ama bu durumda da ya mp3 ve bluetooth sesini duymayacaksınız ya da radyoya geçmeden bir şekilde sesi kısacaksınız. Velhasıl ben pek başarılı bulmadım aleti ancak iş görüyor.

aNk06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar hocam cyclone güncelleme için bugün teyb mi söktüm baktım ve MODEL NO : C6231CS bu yardım edermisiniz ? tema felan atsam ?

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corci43 link' Alıntı:
merhabalar hocam cyclone güncelleme için bugün teyb mi söktüm baktım ve MODEL NO : C6231CS bu yardım edermisiniz ? tema felan atsam ?

Cihazınız ile ilgili yayınlanmış bir güncelleme bulunmuyor. Eğer görürsem buradan paylaşırım.

aNk06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tema Arayüz Atsam Atılırmı Peki ?

luzunsakal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Cyclone(RoadRover) MCU, GUI, OS Update Ana Konusu - Herhangi bir model

C7040p4 icin bir update varmi.