Cyclone marka oto dvd-navigasyon sistemi

pioneer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar, Sizlerden bir sıkıntım hakkında yardım rica ediyorum. İlk kez garanti ışında kalacağımı bile bile Amerika'dan cyclone marka  bir multi sistem alarak 2010 model aracıma  yetkili  servisinde taktırdım.3 hafta hiçbir sorun çıkarmadan kullandım.Sadece televizyon çekmedi.Sorunda değildi.Dün bakım için servise gittiğimde televizyonu bir kez daha hatırlattım.Kontrol ederiz dediler.Anten değiştirdiler.Birden cihaz kargaşa yaşamaya başladı.Radyodaki tüm kanallar sürekli taramaya geçti.Dvd üzerindeki parçalar taramaya geçti.Kanalları sildim.Sadece 87.9 frekansı sabitliyor.Scan etmiyor.Dvd deki ilk parçayı çalıyor.Diğer parçaları gördüğü halde çalmıyor.Navigasyonumda hiçbir sıkıntı yok.Bluetooth üzerinden telefonuma bağlanabiliyorum.Yazılım atılması  gerekli dediler.Mağdur edildim.Son derece üzgünüm.ևok özenmiştim.Bu konuda sizden bana yardım etmenizi rica ediyorum.Saygılarımla.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone marka oto dvd-navigasyon sistemi

hocam eğer radyo da ise prooblem bazı radyo kanalları sadece kendi kanallarının oldugu frekansa kilitliyor aleti. Kurtulabilmenin 2 yolu varr. Birisi servis.
İkinci seçenek radyonun çekmediği bir yere gitmen.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok karışık bir işlem gibi görünmüyor aslında yazılım yüklemesi ve güncelleştirmesi ile rahatça eski halini alacağı görüşündeyim
serviste güncelleme yapabilirler
yapmazlar ise cyclone ile ilgilenen çok güzel bir ses sistemci biliyorum isterseniz ve izmirde iseniz pm atabilirim
sıkmayın canınızı düzelir bence

pioneer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan bey,İzmirdeyim.pm atarsanız çok memnun olurum. Sıkıntım sadece radyo kanallarının sürekli scan etmesinde ve dvdde de sadece ilk parçayı çalması. İlginiz için çok tşk.ederim.

pioneer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostlar,sorun çözümlendi. Korktuğum kadar değilmiş. Bu yazılım windows 6 CE olduğu için lütfen belli aralıklarla cihazlarınızı resetlemenizde fayda var. Saygılarımla.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasıl çözüldü? peki resetlendiğinde güncelleme filan yüklendiyse onlar gidiyor mu ayarlar?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pioneer35 link' Alıntı:
Dostlar,sorun çözümlendi. Korktuğum kadar değilmiş. Bu yazılım windows 6 CE olduğu için lütfen belli aralıklarla cihazlarınızı resetlemenizde fayda var. Saygılarımla.

biz aldığımızdan beri resetleme yapmadık ve bu problem çıkmadı
peki pioneer35 benim size pm ile gönderdiğim servise mi gittiniz?

pioneer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostlar, önce yazılım yüklendi.Tv bağlantısı aldığım günden beri gerçekleşmiyordu.Bu yazılımda çıkmış.Cihaz 4/4'lük oldu. Bir sıkıntım yok. Ben geçmişte pocket pc kullanıyordum. Donma problemleri gibi can sıkıcı ama çözümü son derece basit bir yolu o zamandan bilirim. Bana da söylenen farklı değildi. Arada bir reset atmakta fayda var. Cihaz gerçekten daha canlı oluyor. Ram üzerindeki kirliliği yoketmekten başka bir şey değil.Saniyeler içinde cihazınız yeniden başlatılıyor. Saygılarımla.

pioneer35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada benim tavsiyem soft reset olduğu için güncellemelerinizde bir sıkıntı olmaz. Bilgisayarlarınızda reset yaptığınızda nasıl bir sıkıntı olmuyorsa aynı durum.Netice itibari ile bu cihazlarda bir bilgisayar. Hiç bir fark yok.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

pioneer35 link' Alıntı:
Hakan bey,İzmirdeyim.pm atarsanız çok memnun olurum. Sıkıntım sadece radyo kanallarının sürekli scan etmesinde ve dvdde de sadece ilk parçayı çalması. İlginiz için çok tşk.ederim.

radyo kanallarını surekli scan etmesi cyclone'dan kaynaklanmıyor.... infotainment sistemi uzerindeki rds veya At (emin degilim) onu kapatmanız gerekiyorç.....aynısı bende de mevcuttu. bu tusları kurcaladım. ve sorun duzeldi....  ilk fırsatta tekrar bakıp size de bilgi veririrm.. ama sizin bahsettiginiz konu da biraz farklı gibi gorunuyor.. bu durumda bilen bir ses sistemciye gostermeniz daha uygun olabilir... ama gitmeden dedigim gibi rds tusunu etkisiz hale getirin