Cyclone Logo ve Duvar Kağıdı Değiştirme (Video Anlatım)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Cyclone Navigasyon aracımızın ana menu logosunu nasıl değiştiririz kısaca video ile anlattım. Farklı logolar tasarlanıp kullanılabilir. Önemli olan resim dosyasının bmp uzantılı ve çözünürlüğüne dikkat etmek.
Öncelikle bu konu için insigniateam'deki Fixx arkadaşımızın yazdığı konu çok yardımcı oldu, ona teşekkürlerimi sunuyor ve yazısının linkini alıntı olarak ekliyorum.
http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=2846.0
kullandığım logo şimdilik bu daha sonra farklı logolar ve resimler tasarlayıp kullanacağım. Ekte download olarak tüm dosyaları verdim, linkten indirirseniz orjinallerini almış olursunuz. Bu resmi sadece tanıtım olarak ekliyorum.

logonb.jpg

logo2yj.jpg

magrmain.jpg

Cyclone Logo Değiştirme ([url=http://www.opelsizasla.com]www.opelsizasla.com)[/url]

DOSYALARI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Duvar Kağıdı Değiştirme (Video Anlatım)

Cyclone duvar kağıdı değişim için dosyaları buradan indirebilirsiniz. Yapmanız gereken update.rar dosyasından update.exe yi çıkarmak
ve diğer dosyalar ile birlikte usb ye kaydetmek. Update.exe ile birlikte windows c arayüzüne ulaşıp skins-glow teması içerisine
verilen dosyaları kopyalayıp değiştirmektir. Video anlatımı da aşağıda mevcut.

Dosyaları İndirmek için Tıklayınız!!!

Dosya Şifresi: opelsizasla.com

Duvar Kağıdı Değiştirme Video Anlatımı

http://www.youtube.com/watch?v=hAA4P0YTf0w#ws

magrmain.png

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Logo Değiştirme (Video Anlatım)

Emeğinize sağlık Hakan Bey, güzel bir paylaşım olmuş. İlk açılıştaki büyük opel logosunun olduğu tema da, önemli olan tek nokta BMP uzantılı olması mı ? Ben yüksek çözünürlükte bir fotoğrafı, netten BMP uzantısı ile inidirp USB ye atmam ve araca takmam yeterli olacakmıdır? Ona göre şimdi bir deneme yapacağım. Birde windows için exe. dosyasını, sayın fixx in verediği linkten mi indirdinz?

Sayın fixx e ve fatih bey e de paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan Bey linkten update exe rar dosyasını indirdim, fakat sanırım BMP dosyalarını photoshop tan açıyor, bendede 30 günlük photoshop kullanımı doldu :( Yanlış birşey mi yapıyorum acaba  023hm ? sizin vermmiş oldunuz opel logosu dosyasınıda, sn.fixx in verdiğği linkteki dosyada, yanında photoshop ikonu olarak iniyor, photoshop olmayıncada açmıyor :/

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle sn. fixx ce fatih beye teşekkürlerimizi tekrar sunuyoruz
evet bmp uzantılı olması gerekiyor başka uzantılı olsa bile onu bmp ye paint ile çevirebiliyorsunuz
onun dışında fotoğrafın çözünürlüğü 800x480 dü galiba bu şekilde ayarlarsanız en azından daha garanti olur
daha yüksek çözünürlüklü denemedim ama bahsettiğim ölüçülere çevirirseniz daha kolay olur
giriş ekranındaki logo için usb den bmp uzantılı dosyayı sd karta kopyalayıp kontağı çıkarıp takmanız yeterli
ama sd karttan sonra fotoğrafı silin çünkü her açtığınızda tekrar yükleme yapıyor
işlem çok basit..
fotoğraflar ve update dosyaları sn.fixx'in verdiği dosyalardır..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Hakan Bey linkten update exe rar dosyasını indirdim, fakat sanırım BMP dosyalarını photoshop tan açıyor, bendede 30 günlük photoshop kullanımı doldu :( Yanlış birşey mi yapıyorum acaba  023hm ? sizin vermmiş oldunuz opel logosu dosyasınıda, sn.fixx in verdiğği linkteki dosyada, yanında photoshop ikonu olarak iniyor, photoshop olmayıncada açmıyor :/
sağ tıklayıp birlikçe aç deyip paint ya da windows fotoğraf galerisi ile de acabilirsiniz..

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her ne kadar aracımda cd 400 olsa da, keyifle seyrettim ellerinize sağlık.

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ee o zaman hakan bey eğer biz direkt windows menusune ulaşıyorsak orda hertürlü update i yapabiliriz.. navi güncellemesi, menu dizaynları, hatta internete bile bağlanma.. bu olayların hepsi necvoxta da oluyor mu acaba??

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

!  "C:\Users\sercan\AppData\Local\Temp\Rar$EX00.368\cyclone_logo_degistirme\Update.exe" çalıştırılamıyor    diye uyarı çıkıyor, ve rar dosyası içindeki update i bir türlü açamadım  31agryyy..photoshop u sildikten sonra diğer iki fotoğrafı açıyor sadece update i açamadım  019cryy

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

update'i açmayacaksınız bilgisayarda zaten
o ana menüdeki logoyu değiştirmek için giriş logosu değil
yani update.exe yi cyclonun sd kartına kopyalayıp açıyorsunuz ve windowsa ulaşıyorsunuz