Cyclone ile ilgili 2 sorunum var. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

loutrec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar. İlk sorunum; Araca binip kontağı çevirdiğimde navigasyon açılır açılmaz yüksek seste radyo açılıyor. Her defasında kısmak zorunda kalıyorum. Bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımını bekliyorum.

İkinci sorunum ise,; Don't Panic ve igo dışında kulalanabileceğimiz navigasyon programı/ yazılımı var mı? Mesela Garmin, Ndrive yada Route66 kullanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak nerede bulabileceğimi söylerse çok sevinirim. Çünkü interneti alt-üst ettim bulamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone ile ilgili 2 sorunum var. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

loutrec link' Alıntı:
Herkese merhabalar. İlk sorunum; Araca binip kontağı çevirdiğimde navigasyon açılır açılmaz yüksek seste radyo açılıyor. Her defasında kısmak zorunda kalıyorum. Bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımını bekliyorum.

İkinci sorunum ise,; Don't Panic ve igo dışında kulalanabileceğimiz navigasyon programı/ yazılımı var mı? Mesela Garmin, Ndrive yada Route66 kullanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak nerede bulabileceğimi söylerse çok sevinirim. Çünkü interneti alt-üst ettim bulamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.
Radyo ayarlarindan baslangic sesini kisabilirsiniz.
İstediginiz navi programini yukleyip kullanabilirsiniz.

loutrec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Radyo ayarlarindan baslangic sesini kisabilirsiniz.
İstediginiz navi programini yukleyip kullanabilirsiniz.

Ses konusunda yardımınız için teşekkürler. NAvi konusunda ise istediğim navigasyonu bulamıyorum ki? Didik didik ettim interneti ama bulamadım. Bildiğiniz bir yer varsa çok sevinirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

loutrec link' Alıntı:
Ses konusunda yardımınız için teşekkürler. NAvi konusunda ise istediğim navigasyonu bulamıyorum ki? Didik didik ettim interneti ama bulamadım. Bildiğiniz bir yer varsa çok sevinirim.
Linki mesaj attim size yukleyip kullanabilirsiniz.