Cyclone Ekran Koruyucu Film

simsekm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Aracımı 2. el olarak 6 aydan beri kullanmaktayım. Aldığımdan cyclone'un ekranında çokta hoş olmayan bir ekran korucu film var. Hatta bence alındığında üzerinde bulunan sıfır jelatinmiş hissi yaratıyor bende. Siz nasıl kullanıyorsunuz ekranınızı? Sıfır aldığınızda ekranın üzerinde nasıl koruyucu bir film vardı? Ekran kolay çiziliyor mu? Ekran filmsiz mi kullanıyorsunuz yoksa yeni bir ekran koruyucu film mi aldınız? Sizden gelecek geri bildirimlere göre ekran filmsiz veya yeni bir ekran filmi kullanarak devam etme niyetindeyim.

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim....

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Ekran Koruyucu Film

orjinal ekran filminde en üst kısmındabir yazı var altta resmini ekliyorum, eğer bu yazı varsa orjinal ekran koruyucudur. eğerki temiz kullanırım derseniz ve tozlandığı zaman microfiber bezle temizlik yapacaksanız bence ekran koruyuculu bir şeklde kullanmaya gerek yok.

[img=800x600]http://f1302.hizliresim.com/16/5/jsrmb.jpg[/img]

simsekm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu resim kendi aracınızdan mı? Açıkçası benim ekrandaki koruyucu çok kötü gösteriyor. Bahsettiğiniz yazı yok bende. Sanırım benden önceki sahibi kendisi bi ekran koruyucu film takmış. Gerçi telefon gibi yanımızda taşımadığımız için çizilme olayı minimum olur diye düşünüyorum ama yine de tecrübe eden arkadaşlardan bu konuda bilgi almak isterim.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önceki aracımda da cyclone kullanmıştım yenisinde de cyclone kullanıyorum. önceki film tam oturmuyor gibiydi, hatta kötü duruyordu diye çıkartmıştım. stylusu kullanmıyorsanız yada tırnaklarım diye bi endişeniz yoksa çıkartın..yeni ekran koruyucu film, üstteki fotoğrafta görüldüğü gibi daha uygun duruyor, çıkartmayı düşünmüyorum...

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

simsekm link' Alıntı:
Bu resim kendi aracınızdan mı? Açıkçası benim ekrandaki koruyucu çok kötü gösteriyor. Bahsettiğiniz yazı yok bende. Sanırım benden önceki sahibi kendisi bi ekran koruyucu film takmış. Gerçi telefon gibi yanımızda taşımadığımız için çizilme olayı minimum olur diye düşünüyorum ama yine de tecrübe eden arkadaşlardan bu konuda bilgi almak isterim.

Benim kendi aracımın resmi, ilk taktırdığım gün çekmiştim resmini.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 2 yıldır kullanıyorum filmsiz sorun yaşamadım

simsekm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün bende çıkartıcam o zaman bu filmi. Gündüzleri o ekrana bakmaktam nefret eder hala geldim artık. Çıkarmadan önceki resmini çeker koyarım buraya.