CROSSLAND X LPG UYUMU

SerkanS

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
2019 model crossland x 1.2 benzinli 110 HP Turbo otomatik aracım var. Aracıma landirenzo LPG kiti takılabiliyormuş ama taktırıp kullanan, uyum sorunu yaşayan, olumlu olumsuz tecrübesi olan arkadaşlar var mı acaba? Bir de taktırırsam değer kaybı olur mu?

Mahone

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hocam Kocaeli de yaşıyosun sanırım Lpg konusunda çok yakınında Candan Mühendislik gibi bir nimet varken onlara danışarak taktır derim. Ben youtube videolarının birinin altında tavsiye istedim kit ve usta konusunda iki soruma da cvp verdiler sağolsunlar söyledikleri yerde söyledikleri kiti taktırdım inanılmaz memnunum performans ve tasarruf konusunda. Sen çok yakınsın doğrudan kendilerine yaptırma şansın var kullan derim ben

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben taktıran görmedim, ancak takıldığını Landirenzo'nun bölge müdürlüğünde söylemişlerdi.. Kendi düşüncem, Euro 6 motor başladıktan sonra Lpg ile ilgili sıkıntılar artmaya başladı Opel'de (2016-2017 serileri XER motorda eksantrik dişli arızası gibi).. Şimdiki motorlar ise PSA grubunun yeni nesil turbo motorları ve benzinle tasarlanan motorlar, uzun vadede ne olur tam kestiremiyorum yoksa hiç kaçırmam 1.2 130'luk Grandland alırım :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ben taktıran görmedim, ancak takıldığını Landirenzo'nun bölge müdürlüğünde söylemişlerdi.. Kendi düşüncem, Euro 6 motor başladıktan sonra Lpg ile ilgili sıkıntılar artmaya başladı Opel'de (2016-2017 serileri XER motorda eksantrik dişli arızası gibi).. Şimdiki motorlar ise PSA grubunun yeni nesil turbo motorları ve benzinle tasarlanan motorlar, uzun vadede ne olur tam kestiremiyorum yoksa hiç kaçırmam 1.2 130'luk Grandland alırım :)
Eski motorlarida egzoz ısısı ve sürekli yaşanan su sorunları ve tekleme alt devirde

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay