Cosmo için tavsiye multimedya

tenderturk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
֖ncelikle herkese merhaba. Foruma yeni katıldım aracımı alalı 2 hafta oldu. 2012 1.3 cosmo. Ben de aracımla uyumlu bir multimedya cihazı taktırmak istiyorum. Diğer arkadaşların açtığı konuları inceledim. Cosmo ile navimasterin uyumlu olduğundan bahsediliyor genelde. Küçük bir ilçede yaşadıgımdan internette biraz araştırdım. Sahibinden.'de bir satıcı arkadası arayıp navimasteri sordum. Yenisi çıktı dedi. Hem fiyatı daha uygun hem de özellikleri daha iyi dedi. Bahsettiği cihaz şu:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-opel-astra-j-dvd-navigasyon-bluetooth-usb-tv-iphone-kapinda-ode-193863700/detay

Cihazın marka model vs. Hiçbir bilgisi yok. Daha önce bu cihazı goren duyan ya da kullanan arkadaş var mı? Deneyimli arkadaşlar başka cihaz önerebilirler mi? Malum teknoloji durmadan değişip gelişiyor.  İlginiz esirgemezseniz mutlu olurum. ::)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Cosmo için tavsiye muultimedya

Hoşgeldiniz. İnşAllah aracınızı güzel günlerde kullanır ve en güzel Navigasyona sahip olursunuz :)

tenderturk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo için tavsiye muultimedya

mucahitduran link' Alıntı:
Hoşgeldiniz. İnşAllah aracınızı güzel günlerde kullanır ve en güzel Navigasyona sahip olursunuz :)

Teşekkürler üstad :) inşallah hepimiz için

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ne ekran görüntüsü ne de model görünmüyor. Sağlam bir yerden alın bence.

astra sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo için tavsiye multimedya

Mücahit bey bende 1.4 sport var 2014 model kaput unu açtım akü yanında bi daha yer var boş bi yer oraya birsey mi konuluyor eksik birsey mi var.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Cosmo için tavsiye multimedya

astra sport link' Alıntı:
Mücahit bey bende 1.4 sport var 2014 model kaput unu açtım akü yanında bi daha yer var boş bi yer oraya birsey mi konuluyor eksik birsey mi var.
Hocam endişelenmeyin. Büyük akü konulabilsin diye boşluk bırakılıyor hocam :)

Sent from my iPad using Tapatalk