Corsa Serilerindeki Arka Camlar Manuel Saçmalığı

Ömer2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsalara Aracın Sınıfına Göre Sıfır veya Temiz İkinci El Para Verilip Alıyor vatandaş.

Düşünün Modelleri Araba Alıyorsunuz Sıfır 2011 yılında D Kasa Corsa Aldım Arka Camlar Manuel Millet Bana Sırf Bu Yüzden Dalga Geçiyordu. :)) E Kasadada Bu Durum Devam Etmekte :)

İşin ilginç Yanı Corsaların Hiç Bir Modelinde Arka Camlar Otomatik Değil. Opel Bayisinin Verdiği ilginç Cevap Araç Denize veya Göl Vb yere Düştüğünde Boğulma Riski Olmasın Diye Yapmıyorlar Cevabını Alıyoruz.

Peki Opelin Diyer Markalarında Neden Tüm Camlar otomatik Onlar ölsünmü ? Sadece Corsacılarımı Düşünüyorsunuz Dediğimde Gülüyorlar :))

Kısacası Masraftan Kısıyoruz Diye Yapmıyoruz Deseler kafi :)))

Ancak Bugüne Kadar 1 Corsada Gördüm 2006 Corsa Cosmo Modelde Gördüm Orjnialdi Bir Tek Onu Çözemedim Onun Dışındaki Tüm Corsa Cosmo Modellerine Baktım yoktu :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Enteresan..Genelde araçların baz donanımlarında olmaz daha dolu olanlarında oluyor..Mesela Fiat ın evo larında Active modellerinde yok bir üst donanım olan Dynamic modelinde var..Bizim J kasaların en baz model editionda 4 cam otomatiği mevcut..Sanırım B sınıfı olduğu için diycem ama dediğim gibi fiat punto evo da B ve onun baz modelin bir üstünde mevcut...2005 model hyundai getz de bile vardı :)...