Corsa D Saat Ayar Sorunu

bugra_0101

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba

2013 Corsa D aldım kendime , saati ayarlıyorum yalnız saat kendi kendine otomatik olarak sürekli 1 saat geri alıyor kendini , ve saatin yanında küçük bir RDS simgesi çıkıyor nasıl çözücem bilgisi olan var mı ?

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba

2013 Corsa D aldım kendime , saati ayarlıyorum yalnız saat kendi kendine otomatik olarak sürekli 1 saat geri alıyor kendini , ve saatin yanında küçük bir RDS simgesi çıkıyor nasıl çözücem bilgisi olan var mı ?

Ben de sürekli ayarlıyorum ve hep 5-10 dakika geri kalıyor hep çözemedim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yaz sati uygulamasına geçiyor sanırım..Otomatik saat ayarı gibi bir şeçenek varsa kapalı konuma getirin..

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RDS radyo frekans yayınları ile ilgili. saat ayarını da radyo bilgi sisteminden çekip ayarlayabiliyormu Tam emin değilim. ama saat değişiyorsa muhtemelen öyledir.kapatmak için ayarlarına bi bakmak lazım

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RDS yi kapatın. Radyo frekansından saat ayarı yapıyor olabilir. Bir de o şekilde deneyin.

Neyzen06

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. 2007 corsa aracımda d akü değişti. Dönüşe teyp saat ve tarih ayarı yapabiliyorum fakat araba görüşündeki büyük ekranda (anlık yakıt tüketimi, kalan km, saat tarih gösteren yerde) saat tarih ayarı yapamıyorum çünkü menüye girmiyor. Bilgis olan var mı acaba ?