Corsa D Kapı Kilit Sorunu

celiker18

Kayıtlı Kullanıcı
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlar 2010 model Corsa D aracımın sağ arka kapısında kilitleme sorunu yaşıyorum. 16 Şubat 2022 günü tesadüf eseri sağ arka kapının kumandadan kitlenmedigini fark ettim. Kapıya Wd40 sıktım. Kapıyı kapatmadan kilitleme işlemini yaptı. Ancak kilitli şekilde kapıyı kapatınca bu seferde kapı dışarıdan açılmadı. İçeriden açılıyor. Bulunduğum yerde bu sorunu çözecek usta yok. Ankara'da bu sorunu çözecek usta bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Tahirkutuk

monsieur

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Bende iki corsa var, ikisinde de bu problem mevcut. bir kaç yere gösterdim ve değişmesi gerektiğini söylediler. benim arka kapıyla işim olmadığı için yaptırmadım, ortalama 500-600 fiyat vermişlerdi geçen sene. size önerebileceğim bir yer yok fakat fiyatlar bu şekilde. ben güzelce yağlattım tesisat kontrolü yapıldı fakat 3 gün sonra eskiye döndü. tamiri için bir yer önerisine ben de açığım.

Selamlar

Rorschach159

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Yarın yaptırıyorum ben aynı sorun var bende 3 kapı yapıyor şimdi bagaj kapısı da başladı. Kilitçi varmış çok tamiri yaptım 1 yıl garanti veriyorum dedi. Kilit içindeki gres zamanla balçık oluyor motorun gücü yetmiyor temizlenmesi lazım dedi. 250 tl kapı başı

gencscientist

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Yarın yaptırıyorum ben aynı sorun var bende 3 kapı yapıyor şimdi bagaj kapısı da başladı. Kilitçi varmış çok tamiri yaptım 1 yıl garanti veriyorum dedi. Kilit içindeki gres zamanla balçık oluyor motorun gücü yetmiyor temizlenmesi lazım dedi. 250 tl kapı başı
Duzeldi mi peki