corsa c on gogus boyama

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın ne harıkalar cıkıyo degılmı bence gercekten cok guzel olmus yeteneklı arkadasımız baya varmıs boylece dıgerleınede ornek oluyo bu yapılanlar

B

bymerthan

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar birbirimize faydalı olmamız çok güzell:):)

bakın ben nedicem..

Benim c.tesi saat 2den sonra tümgünüm boş. arabasının içini boyamak isteyen varsa ben direk gelip yardımcı olabilirim ( tabi istanbuldakilere).
yer sorun değil... maksat tanışmak ve paylaşmak olsun.... eğer birkaç kişi isterse ozaman arba sorun giderme ve boyama buluşması ayarlayabiliriz:):):)

nedersiniz?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merthan zaten dışı güzel bi araç içide süper olmuş bu uygulamayı yapan arkadaşlara keyifli sürüşler diliyorum..

B

bymerthan

Bilgi Girilmemiş
merthan zaten dışı güzel bi araç içide süper olmuş bu uygulamayı yapan arkadaşlara keyifli sürüşler diliyorum..

senin arabayada yapalım abi? :):)

bu arada abi kaç haftadır senin oraya gelicem. her c.tesi bakıyorum hava kapalı :(
mustafa abinin oraya gidiyorum . cenker abi geliyor nerdeydin diyorum muharremin ordaydım diyo. akşamına yağmur yağıyor:)
inşallah bundan sonra her c.tesi gelcem. artık yağmurlar bitiyor:)

bycream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de böyle sade bir çalışmam oldu.halkaları boyarken baya bir zorlandım. daha doğrusu boyanmayacak yerleri kapatmaya çalışırken :D
(teyp ve bulunduğu alan orjinal boyadır. ben sadece havalandırmadaki düğmeleri ve etrafındaki halkayı boyadım)

BENIM MERAK ETTIGIM HALKALAR DISINDA KALAN TEYP USTUNDEKI GENIS BOLGEYI SENMI BOYADIN YOKSA FABRIKASYON OLARAKMI OYLE BEN BAKTIM FABRIKASYONA BENZIYOR SENDEKI HADISE YOKSA BENMI YANILIYORUM.

EGER SEN BOYADIYSAN BU KADAR DUZGUN VE PRUZSUZ NASIL OLDUGUNU BIZIMLE PAYLASIRSAN COK SEVINIRIM.

TESEKKURLER

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BENIM MERAK ETTIGIM HALKALAR DISINDA KALAN TEYP USTUNDEKI GENIS BOLGEYI SENMI BOYADIN YOKSA FABRIKASYON OLARAKMI OYLE BEN BAKTIM FABRIKASYONA BENZIYOR SENDEKI HADISE YOKSA BENMI YANILIYORUM.

EGER SEN BOYADIYSAN BU KADAR DUZGUN VE PRUZSUZ NASIL OLDUGUNU BIZIMLE PAYLASIRSAN COK SEVINIRIM.

TESEKKURLER
Göğüs orjinal fabrika çıkışı. Njoy modelleri böyle.

sinanevrenyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten güzel olmuş maliyetide düşük ama orijinali düşünenler servis satıyor üst kapak yalnış hatırlamıyorsam 25 alttakide 15ti. Üst havalandırma ızgaraları süper olmuş yapsakmı acaba yaw kazasız belasız güzel olmuş teypin o yanları boyalı halinin fotoları beklioruz

ben servise sordum 118 lira diyor, 25 tlye bulabilirrsen ben parayı yollayyaım sen al bana dostum