Corsa c direksiyon kutusu problemi

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçerdeki Mafsalı Sıkınca Öyle Bir Sorun olmuyor.Bir Benzeride Motor kaputunun Altındada var.Bizim Sıktırdıgımız Pedalların ORdaki.ZAfer Abinin Yaptırdıgı yerde Bende Yaptırdım.Birde Aks Kolumuz Boşluk Yapmış Onuda DEğiştirdik.Şuanda Direksiyonda Hiç Tıkırtı Kalmadı.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu dediğiniz vida direksyon altındaki plastik kapak sökülünce içeride mi? önümüzdeki ay tarif edip sıktırmaya çalışıcam. antalyada bu işi beceremezlerse istanbul maslak a kadar yolu var.
bu vida çok olmaya başladı :)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutu değişirse olmaz yine aynı sesi yapar revizyon olası lazım

kutu değişti derken revizyonlanmış kutu taktılar zaten. yani seni bekletmemek için benimkini sana takıyorlar benden çıkanıda revize edip benden sonrakine veriyorlar...
ama ses gene gitmemişti çünki ezbere iş yapıyorlar. ne zamanki Ayhan usta 1 tur attı arabada o vidayı sıktı işlem tamam... Alperinde sorun aynı idi onuda gittik hallettik... oda memnun. direksiyon sesi boşluk olayı falan farklı bizden gelen ses farklı. bizden gelen seste asfaltta yol üzerinde taş donmuş beton parçaları parke yol vs olduğunda arabadan gelen seslerden çıldırıyordum:) şimdi o sesler kalmadı... bizim olayımız bu...

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu dediğiniz vida direksyon altındaki plastik kapak sökülünce içeride mi? önümüzdeki ay tarif edip sıktırmaya çalışıcam. antalyada bu işi beceremezlerse istanbul maslak a kadar yolu var.
bu vida çok olmaya başladı :)

Maslapa Gelceksen illaki usta Zaten orda.Yok Sadece Direksiyon için Geleceksen Hemen pedalların arkasında kalıyor parça vidada onun üzerinde ;)

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar elimde az çok kendime göre takım taklavatım var
hobi olarak takılırım bazen söker takarım

şu vidayı tam olarak tarif etseniz kendimiz sıkamazmıyız
yeri tam olarak nerede kaç vida var
benim anladığım heralde içerde pedalların orda direksiyon milinin ordaki kalın vidalar sanırım, onlarımı sıkmalıyız

ayrıntılı bir tarif edebilirmisiniz

herkeze iyi bayramlar....

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet orda ek yeri var mafsal denilen o.ordaki vida sıkılıyor.

casbi05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaslar bendede ayni sorun vardi en ufak bi tumsekte tirikti sesi gercekten rahasiz edici bi sesti burdaki yazılanların tavsiyesi üzerine dün Atatürk sanayiye yolum düştü Ercan oto Ayhan ustayı buldum. Direksiyon kutusundan ziyade bir kac isler daha vardı hepsi yaptı su an hic bir sorun yok. Gitmek isteyenlere tavsiye ederim iletişim bilgilerini isteyen olursa verebilirim