corsa 1.7 dti arka emniyet kemeri ve muayene

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirket karşılıyor Alper ama bende bir kısmını çaktırmadan karşılıyorum. çünki patron babam gibi öyle kurumsal bi olayımız yok anlayacağın:) o yüzden çoğu işini kendim yapıyom masraf olmasın şirkete diye.
bu arada check up sonucunun formunu bana vermediler. opel türkiyeye şikayet ettim. sanki orda yaptırmam mecburi gibi formu vermediler. acelede işim olduğundan üstelemedim. bakalım opel Türkiye bu duruma ne cevap verecek:)
toplamda 1700 tl çıkardılar vakum bilmemnesi turbo hortumu aks körükleri sol motor kulağı direksiyon kutusu sıvı conta yağ değişimi (yağ değişimi için bile indirimle 130 tl civarı yazmışlar ben 4 lt gm yağı 35 e almıştım) gerisini unuttum. farlarda değişmeli imiş yukarı kalkmıyor far motoru çalışıyo vızıldıyo ama farlar aşağı bakıyo. adam önden darbe almış farlar değişecek dedi yaa. adamlar tam yolmalık.

Abi SEnin Arabayı Bide Yalçın Abi Görsün İstersen Daha Hesaplı olur Hİç olmadı bi Tanışırsın Çay içeriz.Benim Bütün işlerimi Yalçın Abiye Yaptırıyorum.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o formu alayım servisten öyle geleyim Alper. bakalım ne kadarını sallamışlar ne fiyat çekmişler...
parçaları zaten maslak opserden yada çakırdan alıyorum hesaplı oluyor...

Aslında çok uygun bi ustam var ama bazı sebeplerden araç orda gözükmesin diye gidemiyorum:)

Yalnız çay kahve kola kullanmıyorum msuyu içerim:) no kafein:)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o formu alayım servisten öyle geleyim Alper. bakalım ne kadarını sallamışlar ne fiyat çekmişler...
parçaları zaten maslak opserden yada çakırdan alıyorum hesaplı oluyor...

Aslında çok uygun bi ustam var ama bazı sebeplerden araç orda gözükmesin diye gidemiyorum:)

Yalnız çay kahve kola kullanmıyorum msuyu içerim:) no kafein:)

Tamamdır Abi Ne istersen o olsun.Bende Zaten alışverişi opserden yapıyorum İkitelliden.sen al gel formunu abicim ;)