conti sport contact 5 mi michelin primacy 3 mü ?

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: conti sport contact 5 mi michelin primacy 3 mü ?

Eski aracim olan GTC de aracin orjinal jantlarinda 245 45 18 primacy 3 XL kullandim. Simdiki aracim audi de 225 45 17 continental sport contact 5 XL kullaniyorum, kesinlikle michelin oneririm. Ayni yollari kullaniyorum ve yagisli havalarda continental hafif kayma egilimi gosteriyor.michelin daha sessiz ve contiye gore daha yumusak. Ben corlu da kullandim yollar berbat ama dikkatli kullanmazsan 205 55 16 bile balon yapar. Ben daha lastikte hic balonla karsilasmadim.astralarda amirtisorler sesli ve aracta biraz tikirtili lokurtu duymak istemiyorsaniz kisisel tercihim michelin oneririm.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

http://www.oponeo.com.tr/haberler/2013-adac-yaz-lastigi-testi-225-45-r17-w-y-ebati

contı sport contac 5 ın rakıbı prımacy 3 degıl pilot sport 3 dür
prımacy 3 ozellıkle ısınıncaya kadar yol tutusu sıkıntılıdır. konfor odaklı bır lastıkdır.
contı ıse bıraz daha seslı olmasına karsın kı cok ufak bır farkdır bu, cıddı olarak yol tutusda ıyıdr

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
Eski aracim olan GTC de aracin orjinal jantlarinda 245 45 18 primacy 3 XL kullandim. Simdiki aracim audi de 225 45 17 continental sport contact 5 XL kullaniyorum, kesinlikle michelin oneririm. Ayni yollari kullaniyorum ve yagisli havalarda continental hafif kayma egilimi gosteriyor.michelin daha sessiz ve contiye gore da yumusak. Ben corlu da kullandim yollar berbat ama dikkatli kullanmazsan 205 55 16 bile balon yapar. Ben daha lastikte hic balonla karsilasmadim.astralarda amirtisorler sesli ve aracta biraz tikirtili lokurtu duymak istemiyorsaniz kisisel tercihim michelin oneririm.
Sen 245 tabandan 225 tabana geçmişsin tabiki fark olucak ,olmalıda zaten :) :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkisi de değil. Nokian LİNE serisine bir bakın derim. Sessizlik ve yağmurlu havadaki yol tutuşu-fren mesafesi çok övülen bir lastik. Porshce'ta bu markayı kullanıyor.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Aslında opel'in orjinal hankook'larıda hiç fena değil. Yumuşak lastikler. Yağmurda başarılılar.

Benim şu an ki Kumho mesela çok komik lastik. Yokuş aşağı kuru yada yağmurlu zeminde sert frenlerde kaydırmadan duruyor. Yokuş yukarı kuru zeminde kayıyor.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Continental ve good year kullanıyoruz araçlarımızda continental dan oldukça memnunum.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Adac bızım yerımıze test etmış arkadaslar :)

tosssbaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

50.000 km kullandıktan sonra goodyear lastiklerimi continental ile değiştirdim. Daha sesli ancak çok daha sağlam lastikler. Yağmurda conti kesinlikle daha başarılı  ayrıca yanak dayanıklığı çok daha iyi goodyear lastik çok kolay yarılmıştı. Contiye geçtikten sonra 45.000 km daha yaptım aşınması oldukça makul seviyede yuvarlanma direnci ve ses seviyesi yüksek ancak kesinlikle conti tavsiye ederim.