Çok önemli bir konu KOMPLE MOTOR

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
11.000+İşçilik+Ek masraflar vs...Model yükselmek için bu para yetersiz kalıyorsa alın taktırın derim...

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli üyeler biliyorsunuzki foruma ilk katıldığımda aracıma bir proje yapmak için bilgi alıyordum bazı donanımlarımı yükseltsemde yapamadığım bir çok şey oldu.

Şu anda önüme inanılmaz bir fırsat geldi fakat kararsızım bu yüzden tekrar desteğinize ihtiyacım var.

Kendi aracımın 3.0 motorunu buldum yurtdışından getirtilmiş hiç kullanılamamış hem aşırı ucuz hemde sıfır sizce bu motoru kendi aracıma taksam bir sorun yaşarmıyım uyum sorunu yok alan kişininde arabası aynı proje için almış ama kullanamadan aracı satmış fikirleriniz önemli şimdiden teşekkürler.
Şanzıman kodunuz nedir yada maks. kaç torka dayanıyor biliyor musunuz bunu araştırıp takılabilir tabi elktrik tesisatı değişecektr ecu vsaynı mı bunlarada bakmak gerekiyor karbüratörlü gibi sadece sök tak olayı olmuyor. Aksesuar bölümü motorun üzerinde mi değilse aynnı mıdır?

Ayrıca ruhsata işletilebilecek yasal bir motorsa denemekte fayda var.

Son düzenleme:

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
11.000+İşçilik+Ek masraflar vs...Model yükselmek için bu para yetersiz kalıyorsa alın taktırın derim...
Para ile ilgili sorunum yok sadece arabayı seviyorum benimkinden daha düzgün bulamam bu yuzden bu gecti kafamdan