civicten sonra mercedes:)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: civicten sonra mercedes:)

Aydn link' Alıntı:
Astra'da kullanilan bir ust duzey birde klasik plastik malzeme var. Astra'da kullanilan ust duzey kaliteli plastik malzemeden bizde hic yok hoca. Bizim tamamen astradaki klasik plastikten ic aksamlar.
Ben de öyle hissetmiştim Aydın dünkü arkadaşın aracında. Ancak ön kokpitteki göstergelerde kullanılan grafikler ve renk cümbüşü nefis, astradaki siyah ve kırmızıdan sonra gözüm gönlüm açıldı. Neden kaliteli plastik kullanmazlar civicte anlaşılır değil. O kadar güzel bir araçta çok bariz kalite algısını olumsuz etkiliyor. Adamlar bunun farkında mı değil yoksa başka hesapları mı var anlamadım  032questn

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kalitesizlik degil hoca, buda kaliteli. Sen daha ust duzey kaliteye yer verilmis bir arac kullandigin icin normal olanda kalitesiz hissi veriyor. Kalitesiz olanlar su zamanda sunger gibi catlayanlar rengi solanlar ozelligini kaybedenler. Bir ust segment bir arac kullandiginda da astra kalitesiz gelecek, boyle degerlendirebilirsin anlatmak istedigimi.

Ornek resim atiyorum kendi aracimdan;
[img=800x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/28/7442d174aa1cba7492e74d8d0e232b81.jpg[/img]

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Kalitesizlik degil hoca, buda kaliteli. Sen daha ust duzey kaliteye yer verilmis bir arac kullandigin icin normal olanda kalitesiz hissi veriyor. Kalitesiz olanlar su zamanda sunger gibi catlayanlar rengi solanlar ozelligini kaybedenler. Bir ust segment bir arac kullandiginda da astra kalitesiz gelecek, boyle degerlendirebilirsin anlatmak istedigimi.

Ornek resim atiyorum kendi aracimdan;
[img=800x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/28/7442d174aa1cba7492e74d8d0e232b81.jpg[/img]
Aydın kardeşim elbette mercedesten sonra astraya binersen her şey kötü gelecektir. Demek istediğim şu; Astra da Civic de aynı segmentin benzer araçları. Potansiyel müşteri kesimi aynı grup insanlar. Dolayısıyla rakiplerin özelliklerini kullanmak lazım.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Farkli hazlara yonelmisler bence hoca, Opel kadar konforlu bir arac yok mesela kendi segmentinde. Kimisi motor/performans kimisi dizel kimisi multimedya. Senin hepimizden daha iyi anlayacagin sekilde ozetlersek farkli branşlardaki ogretmenler gibi segmentimiz orta kesime hitap ettigi icin.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Farkli hazlara yonelmisler bence hoca, Opel kadar konforlu bir arac yok mesela kendi segmentinde. Kimisi motor/performans kimisi dizel kimisi multimedya. Senin hepimizden daha iyi anlayacagin sekilde ozetlersek farkli branşlardaki ogretmenler gibi segmentimiz orta kesime hitap ettigi icin.
Sıfır araç satın alırken Civici de Focusu da Corollayı da Astrayı da incelemiş, karşılaştırmış ve test sürüşlerini yapmıştım. Astra albenisi, malzeme kalitesi ve donanımı ile cezbetmişti beni. Sedan sportif bir araç arıyordum ve tam istediğim buydu. Civicin yanar dönerli gösterge panelini çok beğensem de kaliteli bir aracın içindeymişim hissini alamamıştım, corollanın diz esafesi ve şaft çıkıntısının olmaması ile beni büyülemişti ancak ön konsolu ve malzeme kelitesini beğenememiştim. Focusun içinde daraldım teknolojik olarak beğensem de. Astra yı gördüğümde yüksek heybetli duruşu, kaslı yapısı ve sportif arka görünüşü ile bayılmıştım... hala da öyle Aydın. Her şeyinin çok iyi olması zaten mümkün değil o zaman mercedes almak lazım. Astrayı eksikleri ile beğeniyor ve zevkle kullanıyorum.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ben cocugum olmadikca sanirim hb kullanmaya devam edecegim. Hatta yakin zamanda tek kapili fikirlerim var bekledigim bir gelisme kismet olursa. Yahu erkeklerin isi cok zor ?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ben cocugum olmadikca sanirim hb kullanmaya devam edecegim. Hatta yakin zamanda tek kapili fikirlerim var bekledigim bir gelisme kismet olursa. Yahu erkeklerin isi cok zor ğ˜
Genç olmak vardı Aydın. Ben senin yaşındayken anca 17 yaşındaki bir forda binebiliyordum. Sizler şanslısınız. Bir hatun, iki çocuk olunca sedan kaçınılmaz oluyor. Tek kapı, yarım kapı bize fantazi olur ancak.  kahka536