Çift taraflı bant ile plaka yapıştırma

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çift taraflı bant ile plaka yapıştırma

cem link' Alıntı:
ben dikkat ettim dun senin ön plaka vidalıydı

Benim arka plaka bantla yapışmış halde.  :)

֖n plakayı sağolsun servisteki bi usta kafasına göre vidalamış.

Sorduğumda da ''Abi böyle daha güzel duruyor, hemde sapasağlam oldu'' demişti  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cem link' Alıntı:
:D :D :D bana ole bişe yapacak o herifi arka tarafa vidalarım

Benim ön camda iki üç tane leke olmuştu, onlar için gittim servise o sırada plakayıda vidalamışlar.

Adamlar bir buçuk saat lekeleri çıkarmak için uğraştı, o yüzden pek bir şey demedim.  :)

Ofriyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba,

Bu bantla bir arkadaşımın Astra J sine uygulamıştık 1 ay önce ancak bugün bir sebepten dolayı ruhsatı açtığımızda ruhsatta yazan harf grubunun ... ETN ... olduğunu bizim yapıştırdığımızın ise ... ETP ... olduğunu fark ettik. :(

Şimdi tamponu kırmadan en kolay yolla bu banttan nasıl kurtuluruz? Sökeceğimiz plaka app plaka olduğundan söktükten sonra yeniden kullanmayacağız bu yüzden sökerken hasar görmesi önemli değil, sadece tampona zarar vermeden nasıl sökebiliriz?

Teşekkürler.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ofriyos link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

Bu bantla bir arkadaşımın Astra J sine uygulamıştık 1 ay önce ancak bugün bir sebepten dolayı ruhsatı açtığımızda ruhsatta yazan harf grubunun ... ETN ... olduğunu bizim yapıştırdığımızın ise ... ETP ... olduğunu fark ettik. :(

Şimdi tamponu kırmadan en kolay yolla bu banttan nasıl kurtuluruz? Sökeceğimiz plaka app plaka olduğundan söktükten sonra yeniden kullanmayacağız bu yüzden sökerken hasar görmesi önemli değil, sadece tampona zarar vermeden nasıl sökebiliriz?

Teşekkürler.

İlk önce kurutma makinesi ile iyice ısıtıp daha sonra sökmeyi deneyebilirsiniz.

Başka bir araçta başka bir bantla yapıştırılmış plakayı bu şekilde sökmüştük, iyice ısıttıktan sonra hiç zorlamadan çıkmıştı.

Ofriyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
İlk önce kurutma makinesi ile iyice ısıtıp daha sonra sökmeyi deneyebilirsiniz.

Başka bir araçta başka bir bantla yapıştırılmış plakayı bu şekilde sökmüştük, iyice ısıttıktan sonra hiç zorlamadan çıkmıştı.

Sıcak su ile ıslattıktan sonra çok zorlanmadan çıktı, tamponda kalan bantları temizlemek biraz zaman aldı o kadar :)  teşekkürler...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ofriyos link' Alıntı:
Sıcak su ile ıslattıktan sonra çok zorlanmadan çıktı, tamponda kalan bantları temizlemek biraz zaman aldı o kadar :)  teşekkürler...

Rica ederim.  :)

ևok zorlanmadan çıkarabilmenize sevindim.  :)