Çift kamera kombinasyonu

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese günaydın arkadaşlar. Aracına çift kamera takmak isteyen varmı aramızda. Daha önce onurody arkadaşımızın çok güzel bir çalışması olmuştu. Ben ona ek olarak bir araştırma yaptım ve çift kamera takmak ve bunları birbiriyle koordineli çalıştırmak için internetten bir modül buldum. fiatı 38 dolardan başlıyor ayrıca quad sistem içinde modelleri var. Şu an acil çıkıcam ama öğleye doğru resimlerini paylaşıcam. Düşünen varsa özellikle ankara civarından koordine olabiliriz. Herkese iyi günler diliyorum. Saygılarımla...

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çift kamera kombinasyonu

kamera ile toplam maliyeti yazarsanız düşünebilirim.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimleri görelim hocam bi. Ancak sadece modüle 38 dolar vermeye değer mi? Ben aux girişine bağladım. tekrar mp3 veya video kısmına geçemek sorun olmuyorsa aux girişine modülsüz ön kamera takılabiliyor. Bilginize...

01engin33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

perionur link' Alıntı:
Resimleri görelim hocam bi. Ancak sadece modüle 38 dolar vermeye değer mi? Ben aux girişine bağladım. tekrar mp3 veya video kısmına geçemek sorun olmuyorsa aux girişine modülsüz ön kamera takılabiliyor. Bilginize...
meraba taktığınız ön kamerada mesafe çizgileri var mı?Hangi kamerayı kullandınız?Ben onurody arkadaşımızın linkini verdiği logo içine takılan kameradan aldım.Aux girişine bağlantı yapıldı.PIP e basınca kenarda sürekli ön kamera aktif fakat mesafe çizgileri olsaydı geri görüşteki gibi çok kullanışlı olurdu.

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aux girişi araca cyclone takılınca iptal oluyor. I yüzden ben aux kullanamıyorum. Kameraya gelince özelliklerine işyi bakın park çizgisi olanını alın. Çoğu üründe park çizgisi yok

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

01engin33 link' Alıntı:
meraba taktığınız ön kamerada mesafe çizgileri var mı?Hangi kamerayı kullandınız?Ben onurody arkadaşımızın linkini verdiği logo içine takılan kameradan aldım.Aux girişine bağlantı yapıldı.PIP e basınca kenarda sürekli ön kamera aktif fakat mesafe çizgileri olsaydı geri görüşteki gibi çok kullanışlı olurdu.

Ben logo içine taktım önce mesafe çizgileri olsada yerinden pek memnun olmadım. alt ızgaralara taktım. Sürekli kullanılmadığından orada işime daha çok yaramakta. Ucuz bir kamera ancak çok küçük benim kullandığım.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
Aux girişi araca cyclone takılınca iptal oluyor. I yüzden ben aux kullanamıyorum. Kameraya gelince özelliklerine işyi bakın park çizgisi olanını alın. Çoğu üründe park çizgisi yok

Hocam ben Necvox kullanıyorum. Cyclone ' da aux iptal olduğunu bilmiyordum.

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nihayet döndüm. evet arkadaşlar dediğim gibi cyclone multimedia takınca araçlardaki aux iptal oluyor maalesef. gelelim kamera olayına. nissan için yapılan ön görüş kameraları bizim araçların logo bölümüne tam sığmıyor yada bana gelen öyle. onurody arkadaşımızın aldığı nasıl oluyor bilmiyorum. ayrıca makjajlı kasadaki opel amplemi ile normal kasadakinin yapısı aynımı tam olarak bilmiyorum. onurody arkadaşa kamera oraya tam oturdumu sormak lazım. internette aynı kameranın birçok modeline rastladım. çoğu kamerada park çizgisi yok. bazılarında var.
http://www.aliexpress.com/item/Car-Front-view-Logo-Camera-for-Nissan-night-vision-waterproof-IP67-CMOS-without-parking-line-display/750264589.html
bu linkteki kamerada park çizgisi olduğu yazıyor ilgelenirseniz bakabilirsiniz.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
nihayet döndüm. evet arkadaşlar dediğim gibi cyclone multimedia takınca araçlardaki aux iptal oluyor maalesef. gelelim kamera olayına. nissan için yapılan ön görüş kameraları bizim araçların logo bölümüne tam sığmıyor yada bana gelen öyle. onurody arkadaşımızın aldığı nasıl oluyor bilmiyorum. ayrıca makjajlı kasadaki opel amplemi ile normal kasadakinin yapısı aynımı tam olarak bilmiyorum. onurody arkadaşa kamera oraya tam oturdumu sormak lazım. internette aynı kameranın birçok modeline rastladım. çoğu kamerada park çizgisi yok. bazılarında var.
http://www.aliexpress.com/item/Car-Front-view-Logo-Camera-for-Nissan-night-vision-waterproof-IP67-CMOS-without-parking-line-display/750264589.html
bu linkteki kamerada park çizgisi olduğu yazıyor ilgelenirseniz bakabilirsiniz.

without=dahil değil

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et