Cenmax Alarm

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cenmax Alarm

ebony link' Alıntı:
Biraz tanıdık işi 250 olacaktı.

orjinale göre çok iyi bir fiyat.

ama bana kalırsa sonradan alarm taktırmak gereksiz. çünkü araçlarımızda immobilizer olduğu için düz kontak vs. yapıp arabayı çalamazlar, ses sistemleri derseniz o da artık eskiden olduğu gibi kolay sökülebilir değil veya sökülse bile başka bir araçta kullanılamaz.

Immobilizer'e fazla güvenme.  Birkaç yıl önce bir oto hırsızı yakalanmış ve TV'ye çıkmıştı. Amcamlar aynı marka aracın immobilizer'ını (hurdacılardan temin ediyorlarmış genelde) çalacakları aracın immobilizer'ı ile değiştirip aracı götürüyorlar ve daha sonra parçalayıp satıyorlardı. Tüm bu işlem 10 dk.'dan az zaman alıyordu. Yakalanan amcamın ismini hatırlamıyorum (Rıfkı diyelim mesela) ama lakabı Opel Rıfkı idi. Lakabının neden Opel olduğunu sanırım tahmin etmeniz zor olmaz :) O yüzden eşeğinizi sağlam kazığa bağlamanızın zararı olmaz diye düşünüyorum.
size aynen katılıyorum arkadaş hirsiz her türlü yapıyor yapacağını geçen gün polis arkadaşlar 2 tane araba yakaladilar adamlar istanbuldan çalmış artık nereye götürüyorlarsa bizim pozantida otoyol kenari yakalandı 10 araca adları karışmış çaldıkları 2 aracı ben gördüm markasını buraya yazmıyorum 2 side üst.sınıf premium bir markaydi fiyatı da en az 100 bin artık aşağı yukarı tahmin etmişsinizdir kısacası allah hırsızın yönünü öte etsin yoksa adamlar her türlü yani