cdtı mı yoksa gsı benzın lpg mı corsa?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c cdtı mı yoksa gsı mı ?

arkadaşlar corsa c van tipi bi araç bakıyorum kısmet olursa 1 2 ay a kadar almayı dusunuyorum fakat sole bısey var hepsinin km yuksek cogu sırketten cıkma araçların sahıbınden de bakarken gozume gsı fıyatları çarptı araç gırtlaga kadar dolu dıjı klımaya kadar fıyatı 16 17 lıra km sıde az sımdı 120000 km yapmıs cdtı bı van mı dersınız yoksa 1.8 gsı az km benzınlımı? tama benzınlının vergısı bıraz yuksek ama van aracta tıcarı oldugundan vergısı az deıl yanı yenı corsa van lara baktım onlarda cok yuksek bole ne bıleyım ıcı cok boş geldı cok kararsız kaldım gsı alıp ustune bıde guzel bı lpg taktırsak nasıl olur yada yapanınız varmı? 120 kusur bg var araçta oda insanı cezbediyor yakıtınında cok fazla fark edecegını dusunmuyorum cdtı ve lpg arasında zaten cdtı ın bakım parası aradakı farkı cıkarır sıze sormak ıstedım bu konuyu bılgılendırrsenız cok sevınırım artı ve eksı yonlerınıde sımdıden t.ederım

Son düzenleme:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla bence 2. elde ikisi de kritik ve sorun çıkarabilir. CDTI alsan can tipi olduğu için çoğunlukla iş için kullanılamış olur ve hor kullanılmıştı büyük ihtimalle. dizelin itinalı kullanılması ve bakımlarının zamanında yapılması önemli ama şirket arabalarının bu tür itinalı kullanıldığını düşünmediğim için CDTI sorun çıkarabilir.

1.8 GSI lar fazla tutmamıştı hatırladığım kadarıyla. Ama bu arabaları alan sağdan yavaş yavaş gitmek için almamıştır. Hele arabanın 2. veya 3. sahibi varsa GSI a da bulaşma derim.

Ama tek seçenek bu ikisi ise GSI bence.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen ay aldı dayımda corsa c van 1.3 cdtı ıyı gıdıyo dıyo .ama dedıgınız gıbı cogu sırket onun aldıgıda tek basına calısan bır lokumcuymus araba oyle hor kullanılmamıs.öyle bir şey denk gelırse kacırmayın bence.