CD600 harita güncellemesi hk.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar. CD600 navigasyon haritasının yetersiz olduğu görüşündeyim. Yakın zamanlarda çıkmış olan güncellemeleri ya da program değişikliklerini nereden takip edebiliriz. Ayrıca hafıza kartının içine baktığımda "cryptnav" adında bir dosya var fakat exe uzantılı hiç bir dosya bulunmamakta. yani IGO hayallerimiz sulara düşmüş durumda :) Bilgisi olan arkadaşlarımızın paylaşımlarını bekliyorum. İyi forumlar keyifli sürüşler.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD600 harita güncellemesi hk.

Bu konudaki bilgileri navigasyon bölümünde bulabilirsiniz.
Şahsi çabalarım sonucu opel merkezinde infotaintment bölümünden edindiğim bilgilere göre navteq.com daki detay seviyesindeki yeni harita 15 Kasımdan sonra bayilere dağıtılmaya başlanacak.

Opel accessories ve navteq.com sitesinde de şu anki güncel cd leri görmek mümkün.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki bu güncelleme için servisten bizi çağıracaklar mı ? Ayrıca ücrete tabii mi ?

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resmi prosedür olarak servisin çağıracağını sanmam, ara ara kendiniz güncel CD geldi mi diye sormalısınız.
Fakat servis danışmanı ile aranız iyiyse cd gelince sizi arayabilir.

Ben daha önceleri bir yıl önceki cd yi denemiştim, olmayınca, son cd yi tekrar kurdurmuştum,ücret almamışlardı.Zaten yapacakları işlem sadece yeni cd yi takıp başla demek.

Ben almanya dan bilgi geldikçe navigasyon başlıkları altında paylaşmaya devam edicem.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Takipçinizim. Eğer bilgi edinirseniz haber bekliyorum sizden. Saygılar.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam Arkadaşlar,

Bugün DH daki astra forumunda göz gezdirirken Navi 600 kullanan bir üyenin yorumundan son haritanın oldukça detaylı olduğu bilgisini aldım.Beldelerdeki sokakları bile gösteriyormuş.

Sonra hemen opel almanya daki kontak kişime CD500 için güncellemelerin ne durumda olduğunu soran bir mail attım.Navi600 ile olan haritanın aynısını elde etmek pahasına  daha önce kasım ortası olarak verdiği tarihi bu sefer sene sonu olarak belirtti.Ama bunun karşılığında 2012 lerde sunulan detaylara sahip olucaksınız dedi.

Bu ikinci ertelenme, fakat navi600 ler için yapılan olumlu yorumlar bana sonunda istediğimizi alacağımıza bir işaret gibi geliyor.

drmesut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resimlerin kalitesi için özür dilerim umarım yardımcı olabilmişimdir

img0005ge.jpg

img0007miu.jpg

img0009jxx.jpg

img0011nc.jpg

img0013dvo.jpg

img0015av.jpg

img0017xv.jpg

img0019oz.jpg

img0021nb.jpg

img0023mt.jpg

img0025xr.jpg

img0027gg.jpg

img0029lg.jpg

img0031cr.jpg

img0033bq.jpg

img0035ap.jpg

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,

Bugün DH daki astra forumunda göz gezdirirken Navi 600 kullanan bir üyenin yorumundan son haritanın oldukça detaylı olduğu bilgisini aldım.Beldelerdeki sokakları bile gösteriyormuş.

Sonra hemen opel almanya daki kontak kişime CD500 için güncellemelerin ne durumda olduğunu soran bir mail attım.Navi600 ile olan haritanın aynısını elde etmek pahasına  daha önce kasım ortası olarak verdiği tarihi bu sefer sene sonu olarak belirtti.Ama bunun karşılığında 2012 lerde sunulan detaylara sahip olucaksınız dedi.

Bu ikinci ertelenme, fakat navi600 ler için yapılan olumlu yorumlar bana sonunda istediğimizi alacağımıza bir işaret gibi geliyor.

Güzel haber :)

İki ay daha sabrederiz artık..

drmesut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
[quote author=vehicle_dynamics link=topic=2538.msg53409#msg53409 date=1319799351]
Selam Arkadaşlar,

Güzel haber :)

İki ay daha sabrederiz artık..
[/quote]
resimleri ekledim son güncellemeler var.