car 400 un sokulmesi ve sigorta degişimi

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent abi resimdeki gibi yaptım ancak bir türlü teyibi sökemedim. Telleri içeri doğru itiyorum ve çıt sesi geliyor. Ancak teyip bir türlü çıkmıyor.
Hatta çıkarmaya uğraştıktan sonra teyip hiç açılmamaya başladı. Önceden radyom çalışıyordu şimdi o da yok......
Bilen arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.....

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmuyo malesef

arkadasşm super anlatmissin ellerin dert gormesin fakat ne yaptiysam ccr600 ümü cikaramadim.kesinlikle cikmiyo.sanki japonla yapistirilmis dedigin gib 4 tane celik tel bile taktim ama nafile :sorry:

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent abi resimdeki gibi yaptım ancak bir türlü teyibi sökemedim. Telleri içeri doğru itiyorum ve çıt sesi geliyor. Ancak teyip bir türlü çıkmıyor.
Hatta çıkarmaya uğraştıktan sonra teyip hiç açılmamaya başladı. Önceden radyom çalışıyordu şimdi o da yok......
Bilen arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.....

sanırım soketlerı yuvasından cıkarttın teybın sokulup bakılması lazım

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasşm super anlatmissin ellerin dert gormesin fakat ne yaptiysam ccr600 ümü cikaramadim.kesinlikle cikmiyo.sanki japonla yapistirilmis dedigin gib 4 tane celik tel bile taktim ama nafile :sorry:
600 bılmıyorum gormedım ama gercekten yapıştırılmıs olabılır

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bülent bey teybin sökülmesini resimli anlatman çok güzel olmuş ama ufak bir hata var teybi sökerken dışındaki koruma dediğin bölüm teyp kızağıdır. o bölüm yerinden çıkmaz. sökme işi tel ile değil engüzel özel aparatla olur sen kızakla beraber sökmüşsün aslında teyp yerinden çıktıktan sonra mesele yok ama zamanla teyp sallanacak ve gıcırtılar duyacaksın. çünkü kızak sıkıca yerleştirilip teyp daha sonra takılması lazım. yazdıklarım bilgi amaçlı ufak detayı ben tamamladım kesinlikle emeğine saygısızlık değil

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bugün ne kadar uğraştıysam sökemedim teybi yerinden. Bu konuyu arayıp durdum forumda bulamadım da. Kaç saattir arıyorum. Sabitlense iyi olur bence bu konu

aecengizhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize saglik..insallah hirsizlara ornek olmaz bu teyp cikartma olayi,,saka saka..selamlar

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel

çok güzel açıklamışsın olayı eline sağlık. kaç gündür bende arıyordum netten ama bu kadar detaylı bulamamıştım. bu konu sabitlense iyi olur. aparatları soktum ama çekmeme rağmen çıkmadı teyp. acaba bundan sonrası kaba kuvvetmi gerekiyor? yoksa sökem gereken bir iki vida falan daha mı var. sanırım ilk sökülüşü teybin. birde bu car 300 ün yerine cd çalar takıldığında üstteki ekran kaybolucakmı? o frekansı rds yi orada görmenin bi imkanı varmıdır?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkadaşlar telleri taktıktan sonra tırnakları boşandırmak için taktğınız telleri dışa dogru kastracaksınız. tel sokmak tırnakları boşandırmaz. Dışa doğru kastırırken çekmeniz gerek.