Car 300 Aux Girisi Yapmak Resimli

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TDA 7433D ENTEGRELİ olanlarda şimdi en son hangi uçlardan eksiden mi artıdan mı bağlayacağız? bu gidişle deneme yanılma yapacağız...

Hyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TDA 7433D entegreli olan CAR300 ler için teyp girişi resimdeki kondansatörlerin - bacaklarından olacak.Çok temiz ses alınıyor. servis klavuzundan baktım 2 ve 3. bacaklar teyp girişi.

n5lct1.jpg
İyi yapmışsın kardeşim. Şemalarımda veya işlemlerimde herhangi bir hata yok ben o gün için radyo girişini kullandım.Teyp girişi radyodan iyidir sanırım dediğin gibi.. Güle güle kullan..

Dileyen eakin65 arkadaşımız gibi 2 ve 3 numaralı teyp çıkışından dileyen de benim yaptığım gibi 5 ve 6 numaralı radyo çıkışlarından bağlantılarını yapabilir.
+ (artı) veya - (eksi) olup olmamasına bakmadan çıkıştan sonraki kondansatör bacağına bağlayın. Sanırım radyo çıkışında kondansatör'ün sağdaki bacakları - (eksi), teyp çıkışında ise + (artı)

Dipçe: eakin65; Teyp çıkışına bağladığında kaset kullanman yada kaset kasasını düşürmen gerekli mi? yada hiç bir şey yapmadan da ses alabiliyor musun?

Son düzenleme:

glopelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar
Benim aracımda car 300 modeli teyibim var

İnternetten satılan kasetçalara takılan USB modülü aldım
Montaj konusunda yardıminiza ihtiyacım var

Modülde 2 adet adet (-) (+) enerji (12) v girişleri var birde

3 adet ses girişleri var kablonun birini sase olarak atlandiriyolar ama
Diğer 2 ses girişlerini kondansatör den mi girecez yoksa direk entegreden mi giriş yapacaz yardımcı olurmusunuz simdiden tesekkurler (acillll )

glopelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar
Car 300 modeli teyibim için internete satılan USB modülü aldım

Montaj konusunda yardımcı olabilecek varmı

Modulde (+) (-) giriş uçları var birde
Ses giriş uclarivar 3 adet birisi şase ucuymus da diğer iki kabloyu nasıl bagalayacaz entegreye mi yoksa kondansatöre mi nasıl bağlantı yapmam lazım yardımcı olur musunuz (acillll)

Şimdiden teşekkürler

mekan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar
Car 300 modeli teyibim için internete satılan USB modülü aldım

Montaj konusunda yardımcı olabilecek varmı

Modulde (+) (-) giriş uçları var birde
Ses giriş uclarivar 3 adet birisi şase ucuymus da diğer iki kabloyu nasıl bagalayacaz entegreye mi yoksa kondansatöre mi nasıl bağlantı yapmam lazım yardımcı olur musunuz (acillll)

Şimdiden teşekkürler

Uzerinden bayagi gecmis bu islemi yapabildinizmi yada yapan varmi lutfen yardim entegre 7348d

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Yapabilirsiniz çalışıyor gayet te temiz ses veriyor. İsterseniz Preanfi giriş kondansatörlerini ayırmadan switch takmadan kond ularından kablo alıp aux yuvasına bağlanınca auxa birşey takınca radyo sesi otomatik taktığınız cihaza yönleniyor..