can sıkıntısından motor temizliği 10 dkda

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: can sıkıntısından motor temizliği 10 dkda

Vay be, gerçekten pırıl pırıl olmuş. İnsanın yapası geliyor ama üşeniyorum yahu. (:)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

GNSpower link' Alıntı:
Vay be, gerçekten pırıl pırıl olmuş. İnsanın yapası geliyor ama üşeniyorum yahu. (:)
dogan abi yapabiliyorsun birde üşeniyorsun valla sen bana tarif et senin aracın motorunu bile temzlerim:)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Motor temizliği hiç ilgimi çekmiyor.  İç dış temizlik benim işim.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Doğan Abi Akhisar'dan geçerken haber ver, 10 dk da temizlerim ben;) hem bi akhisar köfte ısmarlarım:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
dogan abi yapabiliyorsun birde üşeniyorsun valla sen bana tarif et senin aracın motorunu bile temzlerim:)

Yok Emrah'ım ya, bakma yapamıyorum o yüzden işte üşeniyorum, yerim dar, o değilse yenim dar diye yan çiziyorum. Foyamı ortaya çıkartma. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
Doğan Abi Akhisar'dan geçerken haber ver, 10 dk da temizlerim ben;) hem bi akhisar köfte ısmarlarım:)

Kürşatcım sağolasın, o zaman gelmeden 5 gün önce haber vereyim de Akhisar biraz köfte stoklasın. (:)

Motor önemli değil. ((:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kürşatcım sağolasın, o zaman gelmeden 5 gün önce haber vereyim de Akhisar biraz köfte stoklasın. (:)

Motor önemli değil. ((:)
Biraz mı Doğan :) heralde bir danadan çıkacak bütün kıymayla olabilecek köftelerden bahsediyorsun :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Biraz mı Doğan :) heralde bir danadan çıkacak bütün kıymayla olabilecek köftelerden bahsediyorsun :D

Ben Akhisar civarındaki tüm danalardan çıkacak kıymadan bahsediyorum. ((:)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

16 mayısta bu konu başlığını görmüş ve ekem ekem motor temizliğimi hiç ilgimi çekmiyor iç-dış temizliği benim için yeterli demişim ve şu gün itibariyle anlıyorum ki halt etmişim. Dün, bir kaç gündür kullanmadığım aracımı kontrol etmek amacıyla garaja indim, sağına soluna içine dışına baktıktan sonra bir de kaputu açayım ne halde bi göreyim dedim. En son yazın bi bakmıştım. Bakmaz olaydım.. en son gördüğümde tertemiz pırıl pırıldı neredeyse... dün gördüğüm ise moralimi bozacak cinstendi, toz toprak, kir vesaire... Dolayısıyla hafta sonu motor işine girmem lazım. Daha önce hiç yapmadığım bir şey bu araca. Eski araçlarımda yıkamacıya götürür, tazyikli sıcak su ile yıkatırdım, ancak şimdi kendim denemek istiyorum. Hem bunda çok kablo var, hem de vakit geçireyim istiyorum. Ancak ne tür malzeme kullanmam gerektiği konusunda fikrim yok, yukarıdaki sayfalarda wd40 diye bir şey gördüm. Uygun olan madde bu mudur ve nereden temin ederim, benzincilerde var mı? Bu kardeşinize bi yardım  general_Pray