cam üstü nikelajı

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cam üstü nikelajı

Arkadaşlar öncelikle selamlar. Ben Titiz Nikelajda krom çıta yaptırmış biri olarak işlerine güvenebilirsiniz diyebilirim. Fakat imkanınız var ise içinizin rahat etmesi açısından gidip yerlerinde işlemi yaptırabilirsiniz. benim aracım Sports Tourer olduğu için hazırda yoktu özel kesip yaptılar ve çokta güzel oldu . Havale ile bir çok yere satış yaptıklarını söylüyorlardı. Ve hatta Modacar ve benzeri birçok firmaya da mal verdiklerini söylüyorlardı. Kısacası İstanbul içinde olanlar gidip yerinde yaptırabilir. Bu arada bende el kesme gibi bir problem ile karşılaşmadım. İyi forumlar...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ömer resimler süper görünüyor. Bu çıtalar gerçektende bu arabanın hakkı hani. (:)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Çok güzel olmuş elinize sağlık, çok yakışmış. İyi günlerde kullanın. Ön kelebek camın orada sanki 2 yerde ezik var gibi, kargodan öyle mi çıktı? Bu tür sorun olduğunda değişim yapmıyorlar mı?
Çok şık olmuş, eğer aracım koyu renk olsaydı mulaka bende yapardım.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonradan piyasada böyle kalitelisini bulamam diye arabayı alırken spor pakete yükselttim böyle güzel görseydim enjoy donanımlı alırdım aracımı çok şık durmuş orjin gibi görünüyor hiç far yok maşallah

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
slm. oncelıkle hıc memnun olmasam da mercanlar servısınden yınede arkadsa yardımcı olmak ıcın soluyorum ızmır mercanlarda yapıolar. 240 tl. ıkı yıl garantılı bıre bır degıstırmeye. ıstersenızde yolluyorlar..

izmir mercanlar fiyatı size özel bi fiyat mı? Ben izmir egeme sordum 600 tl fiyat verdiler. arkadasımın orada çalışması sebebiyle 5oo e kadar indirebildim. Mercanlarda fiyat dogru ise bu haftasonu hemen gidip yaptırabilirim

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

yok mesjdada yazdıgım gıbı standart fıyat.. ama bu lastıgın uzerıne yapıstırılıyr bıde bazıları var pahalı onlar lastıkle yapısık halde orıjınal gelıyor

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

GNSpower link' Alıntı:
Ömer resimler süper görünüyor. Bu çıtalar gerçektende bu arabanın hakkı hani. (:)

teşekkürler doğan sana daha öncede yazmıştım bu çıtalar arabaya sınıf atlatıyor resmen..
HasanM link' Alıntı:
Çok güzel olmuş elinize sağlık, çok yakışmış. İyi günlerde kullanın. Ön kelebek camın orada sanki 2 yerde ezik var gibi, kargodan öyle mi çıktı? Bu tür sorun olduğunda değişim yapmıyorlar mı?
Çok şık olmuş, eğer aracım koyu renk olsaydı mulaka bende yapardım.

o ezikleri yapıştırırken ben yaptım. aldığım yere titiz nikelajdan soner bey e durumu anlattım hiç bir ücret talep etmeden ön ve arka kelebeği gönderdi...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu titiz nikelajı İstanbulda kolay bulabilirmiyiz? Sadece aracı teslim almaya geleceğim haftaya. Acaba gitmeden ben de uğraşam mi ki diyorum. Tarif edebilecek arkadaşlar varmı acaba? Gerçi istanbulda da bir yeri tarif etmek de o tarifi anlamak da bir hayli zor.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

kaanrevan link' Alıntı:
Arkadaşlar bu titiz nikelajı İstanbulda kolay bulabilirmiyiz? Sadece aracı teslim almaya geleceğim haftaya. Acaba gitmeden ben de uğraşam mi ki diyorum. Tarif edebilecek arkadaşlar varmı acaba? Gerçi istanbulda da bir yeri tarif etmek de o tarifi anlamak da bir hayli zor.

beyazıtta 05375677271 soner bey in numarası ararsan yardımcı olur. benim ismimi verirsen indirimde yapar.