Cam filmi önerisi

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese corsa d kasa aracıma cam filmi yaptırmayı düşünüyorum fakat hangi kalınlık ve İstanbul Avrupa yakasında nerde yaptırabilirim hiç bir fikrim yok. Yardımcı olursanız memnun kalırım. Teşekkürler [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çoğu aksesuarcı artık yapıyor..2 Numara öneriyorum zaten yasal zorunluluk diye biliyorum..Gerçi ben hala bu filmli camlara alışamadım..Aldığım araçlarda genelde film kaplanmış oluyor..Daha önceki aracımdan sökmüştüm..Gece geri gelirken ortam karanlıksa bu camlardan bir bok görünmüyor..Camı indirmek gerekiyor...Sanırım bu araçtanda sökücem...

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an bir fiyat aldım yaptırmasam daha iyi dedim. Sizlerde görüş mesafesini düşürdüğünü belirttiniz valla herhalde rafa kaldırmak mantıklı sanki

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Benim arkalarda 2 önlerde 1 numara vardı. Geçen hafta yıkatırken eleman abi film yaptırmamışsın güzel duruyor dedi :) Film 4-5 yıllık olunca rengini artık iyice açmış... Arkalar için zaruriyet varsa (bebek vs) yapılabilir, önlere bende karşıyım artık...

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Araçta bebek/çocuk vs. oluyorsa mahremiyet ve güneşten korunmak için bence zaruri ihtiyaç, ama gözünüzün alışması biraz zaman alıyor. Araca kozmetik olarak ayrı bir hava kattığıda aşikar. Çok para vermeye lüzum yok bence, aksesuarcılar 250-300 TL ye yapıyorlar, fiyat performans dengesini fazlasıyla karşılar. 3M , Llumarı vs. uçuk rakamlara çıkıyor.

asimokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğiniz bilgiler ve tecrübeleriniz için teşekkür ederim [emoji4]

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
3M ve Llumar marka iyidir. Ben de llumar marka vardı yasaklanınca söktürdüm arka camda yapışkan kaldı tinerle temizleyeceğim diye canım çıktı. Belki de sahteydi bilmiyorum. Bunların çok sahtesi var dikkat etmek lazım.