Cam çıtalarına folyo denemelerim...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Cam çıtalarına folyo denemelerim...

spitemre link' Alıntı:
Abi sen bu işi biliyorsun kaplama üstadı oldun valla

Yok canım üstad olamadım daha, ufak tefek şeyler :) sağolasın :)   ;D

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

denizcetin link' Alıntı:
umarım oto yıkamada atmaz.. eline sağlık.

Sağolun teşekkür ederim, zaten birkaç hafta bekleteceğim neticeyi görmek için. Bu krom folyo 6 kadar sonra hava koşullarına bağlı olarak matlaşmaya başlıyor. Kaliteli cast folyo bulursam onda sorun olmaz. :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

gradient link' Alıntı:
İnce ve sabır gerektiren bir çalışma. Elinize sağlık. Ama yıkamada ne olur tabii bakmak lazım...

Sağolun teşekkür edrim. Birkaç hafta sonra göreceğim neticeyi :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

kenangokhan link' Alıntı:
Bence parlak siyah güzel durmuş :) Atmayacak bir malzeme var ise uygulamayı düşünebilirim. Kapı direklerinden sonra güzel olur

Parlak siyah daha uzun dayanır. Çünkü daha önce çıtanım 10 cm kadar kısmına siyah yapıştırdım ve aylarca kaldı hiç birşey olmadı, kendim çıkardım artık. Siyah folyo daha esnek bir yapıya sahip olduğu için yapıştırması kıvrımları dönmesi daha kolay oluyor. Oracalın siyah folyosu baya kaliteli, hem diğerlerinden daha parlak ve daha esnek. Tamponda ve sis farının çevrelerinde oracal kullanıyorum. :)

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biziim araclara en cok yakisacak sey s dizaynin krom citalari ama dediginiz gibi pahali..

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

kursatihtilali link' Alıntı:
Biziim araclara en cok yakisacak sey s dizaynin krom citalari ama dediginiz gibi pahali..

Evet sanırım düzgün birşey almak istersek sadece s-disayn var o da maalesef pahalı. Omsa ve titiz nikelaj ucuz ama tam sarmadığı için onalra verilen para da çok. Yada gözünüzü karatıp yurt dışından almak.

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar,
konuyu hortlatıyor gibi oluyorum ama kusura bakmayın. benimde tabelacı arkadaşım var kendisi ile bu cam kenarlarına nikelaj işini konuştuk sonra kendisi ayna folyo kullanarak böyle yapabileceğini söyledi ama orjinal çıtalı bir astra görünce bunun gibi olmaz diyerek cast folyo ile bir cama deneme yaparız dedik dün öğlenleyin kısmetse yarın deneme yapıcaz sizinle resimleri paylaşırım. eğer güzel olursa hem 300-400 tl masraftan kurtarmış oluruz hemde arkadan gelecek arkadaşlara öncü oluruz. 

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam S-Dizayn Krom çıtaları forumdaki arkadaşlarımıza uygun fiyatlı temin ettik. Tam sarıyor ve diğerlerine göre daha kaliteli. Forumu inceleyerek konuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

İyi günler.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Folyo tutmama gibi durumlarda 3m in folyo altı yapışkanları var kritik yerlerde o sürülmesi gerekiyor. Folyolar güneşte zamanla çatlıyo bende focus un bagaj kapağı çıtasını kaplamıştım :) güle güle kullanın