calibranın kötü yanları nelerdir

Toraks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın C.C özel mesajınız okudum ve bana çok faydası oldu. İlgilenmedim sanmayım ona göre düşünmeye başladım. Mesajda dediğiniz gibi farlara döşemelere kafa yormuyorum. Bir şekilde hallolur. Lakin motordaki problemi çozmem lazım. Usta var ilgileniyor elimizde kalma ihtimali bile var. Çunku motoru çok hor kullanmışlar. Durum böyle olunca önceliği ona verdim. Beyin de ve ateşlemede problem var. Çalışırken çok iyi ancak vitese takıp haraket edince araba çok zorlanıyor motor komple kapanıyor. O sebepten işim ustaya kaldı eğerki motor işi tamam olursa zaten gerisi zamanla halledilir.

İlginize teşekkürler saygılar.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sorun sadece ateslemeden ya da beyınden kaynaklı olmayabilir sensörleri de kontrol ettirin arac belli devirden sonra kasıyorsa kendını gıtmıyorsa sensör arızası da olabilir yani büyük gibi görünen bir arıza bazen ummadık basit birşeyden de kaynaklı olabiliyor umarım ustanız iyidir, kolay gelsin,bir de şayet binecekseniz alın uğraşın derim 4000 e sayıyorlarsa şayet size en fazla 8000 tl ye mal olur bence motoru da dahil ki hem ne yaptığınızı bilir içiniz rahat şekilde kullanırsınız hem de şahin parasına güzel ve keyifli bir makina sahibi olursunuz

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu calibra 4x4 araçlara yakından ilgileniyorum, fakat satılık olan kimi aradıysam 4x4'ün çalışmadığını söylüyorlar, genelde çok yaktığı için söktük abi, fakat istersen şaftı sana veririz sen taktırırsın gibi aptalca şeyler söylüyorlar, bu yavru şanzıman çok zor mu bulunur veya tamiri mümkün değilmidir yada çokmu pahalı, çevremdeki çoğu kimse 4x4'ten uzak dur diyor

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu calibra 4x4 araçlara yakından ilgileniyorum, fakat satılık olan kimi aradıysam 4x4'ün çalışmadığını söylüyorlar, genelde çok yaktığı için söktük abi, fakat istersen şaftı sana veririz sen taktırırsın gibi aptalca şeyler söylüyorlar, bu yavru şanzıman çok zor mu bulunur veya tamiri mümkün değilmidir yada çokmu pahalı, çevremdeki çoğu kimse 4x4'ten uzak dur diyor
4x4 ü çalışan birkaç satılık calibra var fakat fiyatları doğal olarak hoşaf olmuş muadillerine kıyasla ve haklı olarak baya pahalı,yavru şanzuman bulunuyor bulunmasına fakat biraz masraflı oluyor sanırım, calibra alınacaksa 3 e 5 e bakılmamalı bence,masrafsız ve temiz olanına hak ettiği para verilmeli...

calibra 833

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1991 calibranın ön koltukları ve dikiz aynaları mevcut arayan arkadaşlara yardımcı olurum :))

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet::rulet: