calibra turbo arıyorum

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ya gidip a kasa gt alacağım yada calibra ama gönlüm calibra istiyorur elimde focus sedan 2010 ve insignia 180 hp var ama keyif alamıyorum yani ne modifie etmeye kıyabiliyorum nede basabiliyorum 2 side çok yeniler daha 1000 km gitmedi focus insigniada 780 de :))

ne önerirsiniz satan arkadaş var mı (dipnot: araçlar ailemin belkişde ondan rahat değilim :) aklınızda varsa satılık turbo calibra temizse ben talibim ilginize teşekkür ediyorum.

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra turbo zor. Bende sfi var istersen bak bir ilanlara, yakınsında bana. Serkan ustada tüm parçalar var ankarada, sana makinayı lete çevirir.

Gerçe bugün baktılar arabaya bir arkadaş ustasınla geldi, ama ben gene kapora almayı unuttum. Olmazsa diyeyim tekrardan.

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim bir iki tane var ama 20000 aşaği istemediklerini biliyorum ama piyasadaki calibralarla kiyasliyamassin bile

vectra-tuner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra turbo zor. Bende sfi var istersen bak bir ilanlara, yakınsında bana. Serkan ustada tüm parçalar var ankarada, sana makinayı lete çevirir.

Gerçe bugün baktılar arabaya bir arkadaş ustasınla geldi, ama ben gene kapora almayı unuttum. Olmazsa diyeyim tekrardan.

calibra turboyla calibra sfi arasında tonlarca fark var
sadece o arabayı 4 çekere çevirmek 6-7 bini geçer
stock lete çevirmek zaten en az 5 bin.

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaç tane calibra turbo kullandın bindinki turbo zor diyorsun kulaktan dolma laflarla arabalarada .... sürüyorsunuz.

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hocam stock turbo olması daha iyi parça sıkıntım yok diyebilirim komple turbo ya kadar herşeyi listeme ekleyebilirim öyle olmasa atmosferik yüksek model ecotec bakıcaktım ama 2 sinede bakıyorum hangisi temiz gelirse 15 e var bir araç metalik yeşil 100000 de ecotec 136 hp onu alıcam gibi sizce nasıl sahibinden de var 104.000 bin de yazıyo

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç tane calibra turbo kullandın bindinki turbo zor diyorsun kulaktan dolma laflarla arabalarada .... sürüyorsunuz.

Benim zamanımda ilkokulda bir ders vardı "okuduğumuzu anlıyalım" diye. Sen o dersten kaldınmı?? Ben turbo bulmak zor anlamında dedim. Yoksa turbonun nesi zor olacak. Ben turbomu kendim yapıyorum kendim biniyorum :D 325 turbo yaptım bindim, m5 turbomu yapıyorum binmek için istersen senide gezdireyim alla alla. Zaten kendim yazmışım ben bile turbosuna binmek için satıyorum aracımı. Arkadaş calibra turbo yazmış, ancak vectra gt de olur demiş. Ben ona istinaden aynı motorlu calibra bendede var istersen satıyorumda ilgilenebilirsin yazdım. Ama bu forumda direkt hedef gösterilerek "kulaktan dolma bilgilerle araba sürüyon birde arabaya leke sürüyon" vs denilebilecek son adamlardanım. Eminimki opel bilgin benden kat be kat üstündür. Ben daha evrensel takılıorum en az bildiğim opel ;)

tomcrusse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim bir iki tane var ama 20000 aşaği istemediklerini biliyorum ama piyasadaki calibralarla kiyasliyamassin bile

konu çok eski ama bende temiz bir calibra turbo arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim :)