c20xe modifiyesi

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adem Keske dedigin gibi olsa .
O yazilimlar Unik.
Kisacasi asla istediginizi adam gibi vermez.
superchips yada all car racing sadece size standard bir arabanin alabilecegi TUV kosullarindaki beygir artisini garantiler daha fazlasini degil.

Haaaa Guvenlimi EVET GUVENLI
Herseyi standard tuttugunuzda..

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Chip olarak ALL CAR RACING ve SUPERCHIPS'i öneririm.

haklisin Adem, yazilimlar dynoda yaziliyor ama std araclari aliyorlar ve dynoda yaziyorlar, yani dereceli ve emme mnf taktiktan sonra superchips yaziliminin hic bir anlami yok bosa para harcamaktan baska ;) bildigin gibi custom remap olmasi lazim...

Ama bir araba icin GELECEGIM .....!!!!!
1 ay sadece O araba icin insallah :))))
ehehehehe:D

MOP digil di mi abi..
neyse sabredeyim, haberler sende abi :)

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okan abi istanbul a tasinsana :)

bu da kucuk bir ilham olur c20xe cilere ;)

Istanbulda Yalcin baba var´.
Team var
Elinizin altinda deniz dha ne istersiniz :)))

Ama bir araba icin GELECEGIM .....!!!!!
1 ay sadece O araba icin insallah :))))
ehehehehe:D

abi geliceen zaman bizede habe ver yalçın abiyle sizi bi arada düşünemiyorum ne projeler çıkar
bikere daha gelmişsiniz ataköye anlatıyordu eskiden yavuz abide varmış o dönem bende onlarla çalışıyodum staj için ama ben tatildeyken gelmişsiniz abi

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biliorsunuz arabanın alt yapısını komple tamamladım. Araba satılmıyacak gibi davranıp projeye devam ettiğimi düşünerek;

1- Komple standart olan vede üzerinde 3 adet susturucusu olan eksozumu neye çevirmemi önerirsiniz? (headerı geniş özel yapımınla değiştirmeyi düşünüyorum, 58 lik komple boru vede ii bir son susturucu önerisi mümkünse)

2- cold air intake için , çeki demirinin olduğu yere boru uzatmayı düşünüyorum. Peki bunun arkasına powercap önerirmisiniz?

3- İşlemli gaz kelebeği için önerilerinizi alayım.

4- çip olaraksa elimde 3 adet farklı yazılım bulunmakta, sizler hangisini önerirsiniz.

hiç uğraşma bunlarla sadece apaçi tunıng olur bişiyede yaramaz sen sadece yazılımların en iyisini koy da yazılımlar kimin ne ?? oda var

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modlıyacak bi dünya parça varken bunlarla uğraşmana deymeyecek 2. 3 ps için değmez

ahmet-blk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bütün sanal alemdeki parçaları araştırmış biri olarak (sanırım 2.5 v6 bi araç alıcam veya ecotec neyse o arabaya 5 bin falan harcasan body ve motor olarak çok sağlam olur baya güzel kitler var

ecotec e girmeni tavsiye etmem dostum.