c20xe modifiyesi

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biliorsunuz arabanın alt yapısını komple tamamladım. Araba satılmıyacak gibi davranıp projeye devam ettiğimi düşünerek;

1- Komple standart olan vede üzerinde 3 adet susturucusu olan eksozumu neye çevirmemi önerirsiniz? (headerı geniş özel yapımınla değiştirmeyi düşünüyorum, 58 lik komple boru vede ii bir son susturucu önerisi mümkünse)

2- cold air intake için , çeki demirinin olduğu yere boru uzatmayı düşünüyorum. Peki bunun arkasına powercap önerirmisiniz?

3- İşlemli gaz kelebeği için önerilerinizi alayım.

4- çip olaraksa elimde 3 adet farklı yazılım bulunmakta, sizler hangisini önerirsiniz.

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bütün sanal alemdeki parçaları araştırmış biri olarak (sanırım 2.5 v6 bi araç alıcam veya ecotec neyse o arabaya 5 bin falan harcasan body ve motor olarak çok sağlam olur baya güzel kitler var

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Powercap kesinlikle öneririm, SFI kutusundan kaynaklanan kaybı gidermiş olursun. Bununla birlikte emme ve egsoz boğazlarını da polishletirsen faydasını görürsün.

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkanım bu arada belki şeytanın bacağını kırıp sizin turbo ya talip olurum :)

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biliorsunuz arabanın alt yapısını komple tamamladım. Araba satılmıyacak gibi davranıp projeye devam ettiğimi düşünerek;

1- Komple standart olan vede üzerinde 3 adet susturucusu olan eksozumu neye çevirmemi önerirsiniz? (headerı geniş özel yapımınla değiştirmeyi düşünüyorum, 58 lik komple boru vede ii bir son susturucu önerisi mümkünse)

2- cold air intake için , çeki demirinin olduğu yere boru uzatmayı düşünüyorum. Peki bunun arkasına powercap önerirmisiniz?

3- İşlemli gaz kelebeği için önerilerinizi alayım.

4- çip olaraksa elimde 3 adet farklı yazılım bulunmakta, sizler hangisini önerirsiniz.

Bir calibra daha kaydı...

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum hayırdır??

orjinal tune parça kullanıyoruz, uydur kaydır bişi takmıyoruz. Neden bir calibra daha kaymış oluyor??

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Biraz daha düşün bulursun neden olduğunu

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Borularınız standard kalsın .egzaustunuz standard kalsın
genişletilmiş gaz kelebegi ile bol bol benzin yakarsınız.
kafanıza göre yazılım Koymayın
orjinal havafilitresi kutusunu kullanın .
Hava konusundaki boru olayınız makul ama orjinal hava kutusu ile