Bütün Corsa'cıların Alması Gereken Bir Subwoofer

eaispanyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
99 da bende vardı kendıne faydası yok ozamankı 12 13 sene evvelki teknoloji ile bana sorarasan berbat şimdi yeni seri nasıldır kullanana sormak lazım

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsada da benzer bir ürün kenwood KSC-SW01 var bunun gibi yer kaplamıyor ve bassı yeterli seviyede yer kaybetmeden mzik zevki istiyorsanız tavsiye ederim gerçekten yetiyor. Ki bu ürün 200w benimki 150w. Ayrıca alıcaksanız elinizi çabuk tutun ciddi bir indirime girmiş ben bu fiyata yaklaşamamıştım alırken.

images

eaispanyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gerçekten kararsız kaldım. 20 CM Silindir Kabin Bass kullanıyorum. Alan kazanmaktan ziyade tertemiz bir sistem için niyetlendim. Kullanan varsa dinleyip bakmak lazım aslında...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:43 ----------

Yaylınladığım gün 699.00 Liraydı. Düşmüş. Hemde Baya Düşmüş... :)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle anlatayım bende 30cm portlu 1000w JBLlerden vardı tabi anfiside RMSine göre seçilmiş şeklide JBL anfiyle güzel beslenmişti. Şuanki aktif basım onun 5te1idir. Gerçi ben zaten 30cmliğide 4te1 de falan kullanıyodum yoksa akciğerlerim yerinde duramıyordu.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bas frekansları çalar bu.
Akciğere baskı yapmaz :D
2 çift mid-tiz compla birlikte ana ünite de güzelse kulağa hoş sesler verir.
Camı açıp dışarı bas ses dinletme merakınız varsa bunun yerine alınacak 150 tl lik çin işi jbl çok daha fazla ses üretir.

Ben de eski sistemimde corsa d nin yedek lastik havuzunu boşaltıp sub kutusu olarak dizayn etmiştim.Yer kazandırmış ve görüntü şık olmuştu.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bas frekansları çalar bu.
Akciğere baskı yapmaz :D
2 çift mid-tiz compla birlikte ana ünite de güzelse kulağa hoş sesler verir.
Camı açıp dışarı bas ses dinletme merakınız varsa bunun yerine alınacak 150 tl lik çin işi jbl çok daha fazla ses üretir.

Ben de eski sistemimde corsa d nin yedek lastik havuzunu boşaltıp sub kutusu olarak dizayn etmiştim.Yer kazandırmış ve görüntü şık olmuştu.
ağzına sağlık abı :rakir:

eaispanyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amaç kesinlikle saf ve temiz ses. Reklama gerek yok. Dışarıya bass dinletince madalya takmıyorlar, apaçi diyorlar. :) Ama takıntı haline gelen isteğim odur ki iyi kalitede kaydedilmiş bir müziği dinlerken detayları yakalamak. Örneğin bir gitar solosu çalarken arka koltukta Alex Fox oturmuş gitar çalıyor gibi gelmeli. Bir elektronik mühendisi ve piyanist olarak araçtaki multimedya sisteminde hedefim bu...:)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Istediğiniz buysa en son yapmanız gereken şeyi yapıyorsunuz. Önce 4 kanal anfi ve 2 takım compenant alın işte o zaman dediğiniz olur. Hertz gibi markalar mid yerine woofer kullanıyor o zaman subwoofera bile ihtiyaç duymayabilirsiniz. size tavsiyem 4x80-100watt@4ohm bir anfi (JBL GTO1004 tavsiyem) hertz dieci 13 ve 16 cm compenant olacak.