bursadan katılanlar...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Burak Abi, evet bursadan katılanlara selam olsun... Toplantılar, sohbetler, indirim çekleri için facebook'ta opel bursa team i takip edebilirsiniz...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
selamlar beyler bayadır uzak kalmiştık merhaba serdarım sanada hayırlı teskereler kardeşim :)

yusufalbayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, yeni aldığım Opel Astra aracımla ben de aranıza katılayım dedim. Selamlar...

Ayrıca, araçlar konusunda çok fazla teknik bilye sahip değilim. Aracımı gönül rahatlığıyla gösterebileceğim iyi bir servis önerebilirmisiniz. Opel konusunda ün yapmış bildiğiniz usta var mı?

MyCorsamm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba.
Aracım 97 Model Corsa.Aracım RPM Devri görmüyor.Durduğumda kalkış yaparken aracı çok zorluyor,giderkende 2000 Devrin üzerine çıkmıyor,vites atmıyor sanırım.Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden tşklerr.Önerebileceğiniz Otomatik Şanzıman Ustası Varsa onlarıda belirtirmisinizz???

Mühendis1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a. Oguzhan Köse Makine mühendisiyim balıkesirde Hidroelektrik santralde çalısıyorum.Sureklı bursadayız zaten aılem hanımın aılesı bursada 2 hafta once aldık corsa bakalım.Memnun kalırız insAllah.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Aleykümselam kardeşim baya cok olmuş uğramayalı facebook cıkınca bitti buradaki muhabbet