Bursada Kapalı otopark

watman

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba , 15 gün sonra askerlik görevimi yerine getiricem ve 6 ay boyunca aracımı saklayabilecegim mümkünse tek araçlık kapalı bir otopark arıyorum, bursada bildiğiniz güvenli biryer varmı acaba.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba , 15 gün sonra askerlik görevimi yerine getiricem ve 6 ay boyunca aracımı saklayabilecegim mümkünse tek araçlık kapalı bir otopark arıyorum, bursada bildiğiniz güvenli biryer varmı acaba.
Ne taraftasınsız Altıparmak ve setbaşında paralı kapalı otopark mevcut.

Ne tarafa ne olarak gidiyorsunuz Allah hayırlı teskere nasip etsin.

watman

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ne taraftasınsız Altıparmak ve setbaşında paralı kapalı otopark mevcut.

Ne tarafa ne olarak gidiyorsunuz Allah hayırlı teskere nasip etsin.
İstanbula gidiyorum , bursa içi konum fark etmez, sadece aracımın güvende olması önemli, yanına biri gelip kapıyı carpması park ederken surmemesi gereken bir otopark lazım, acaba sizin soylediklerinizde tek kişilik garajmi irtibat numarası varmı dır

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
İstanbula gidiyorum , bursa içi konum fark etmez, sadece aracımın güvende olması önemli, yanına biri gelip kapıyı carpması park ederken surmemesi gereken bir otopark lazım, acaba sizin soylediklerinizde tek kişilik garajmi irtibat numarası varmı dır
Şimdi tek kişilik bulmanız zor fakat altıparkmaktaki burlaşın otoparkında köşelerde ve kolon kenarlarında yer var tek araçlık. Daha sonra setbaşında namazgahtan gökdereye inerken sağda kapalı otopark var onunda a bolktu sanırım kullanılmayan tuvaletlerin yanında tek araçlık park yerleri var. Ben setbaşındaki bahsettiğim yere kendi aracımı bırakıyordum çıkışın bir üstüne diğer araçla aranızda kolon olduğundan kapının çarpması mümkün değil. Bunlara aylık ücret ödeyerek aracınızı koyablirsiniz. Kamera sistemi mevcuttur zaten buralarda. Otoparkların bazılarında haftanın bir günü pazar kurulabilir buna dikkat et aracını çekerler çünkü Benim bahsettiğim 3 otoparkta bu sorun yok.

Yada kiralık ilanlarında kiralık kapalı garajlar olur fakat bu kişilerin garajların evlerinin altında. Şahısa icra gelirse sizin araçta gider yedi emine ve ruhsatı götürüp almanız gerekir. Ben bunu hukuki açıdan tavsiye etmem.

Bu linkten bilgilere ulaşabilirsin altıparmaktakini bulamadım mezarlığı biliyorsan ona yakın beyaz eşya yedekparçaları satan yer var orada, doğanbey yani şehrek üstüde iyidir fakat tek araçlık yer var mı hatırlayamadım.