Bursa>Bucak>Antalya kule radar

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar Antalya Kemer'e geldim yarın da dönüş yapcam Bursa'ya. Bu Bucak yolundan hiç geçen oldu mu geliş yolunda bucaktan çıkmak üzereyken orta refüjdeki kule radar şak dedi flaşı patlattı cezayı yedim diye canım sıkıla sıkıla devam ettim ağır ağır. Hızım ya 91 ya 92ydi 1-2km hızla cezayı yedim gibi e devlete düşen bir şey yok şimdilik. Antalya'da bir akraba var ona anlattım o bana da oldu ama ceza falan gelmedi dedi.
Bu kule radarlar arada böyle şakalar yapıyor mu yoksa kaçarım yok o ceza gelecek mi 😁
Bu arada Antalya istikametinde gördüğüm radar sayısı, bu zamana kadar gördüğüm tüm radar sayısından daha fazla mübarek 3 şeritli geliş gidişli yolda ben 50-70 le nereye gideyim.

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O yol, hakikaten radardan geçilmez bir yol.
Saçma sapan bir sistem aslında. Rahat rahat 100 ile gidemedim yol benim değildir.
İnşaAllah ceza gelmez. Gelse de çok takmayın derim. Çünkü geleceği varsa en sonunda düşüyor o lanet ceza sisteme.
Ben yakın zamana kadar hergün e devlete giriyor idim. Akıllı telefonun applicationundan. Acaba geldi mi geldi mi geldi mi...
Noldu???
2018 ' i 2 üst rakamlardan ceza ile atlattık konu kapandı. Bir 6 aylık araba vergisini de oraya yatırdık. Ohh içim rahat.
Yatır rahatla. İnsana çook iyi geliyor. Deneyin göreceksiniz.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
😂😂 Para çok huzur var diyosunuz yani

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Para mı.. Para bizde ne gezer hocam. Aldığını kiraya benzine haftalık market alış verişine, kredi kart ekstresine yatırınca bir rahatlıyorsun. Allah' tan içkimiz sigaramız yok da elde avuçta bişey kalıyor. Onu da cezalara yatırıyoz işte..
Bunlar aslında bizim akıllanmamız için yapılmış sistemler ama akıllanmayınca, artık he de geç oluyor. Cezalara karşı tüm sinirlerimi aldırdım. Artık e devlete girmez oldum. Derken aklıma düştü bir girip bakayım.

Not: Şimdi baktım e devlette kişisel(gerçek kişi) trafik cezası sorgulama hizmeti veremiyoruz dedi. Kurum etraflı bir bakıma alınmış diyor.
Tüh öğrenemedik 2019 da ki ilk cezamızı:)

Son düzenleme:

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Benim 2019 da ilk cezam eds den cep telefonuyla konusmak olmustu 350 lira

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 gün içinde öderseniz %25 indirim yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla böyleydi. En son Kasım 2018 de ceza yedim . 235 lira kırmızı ışık cezası. Onu da 176 lira falan ödedim.
Batının handikapı o EDS den görüntü alıyorlar. Ben de telefonla çok konuşuyorum arabada ama bana hiç ceza gelmemiş. Gerçi şimdi hatırladım. Komşum telefonla konuşurken görüntü alınmış ceza yemiş.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Tutturduklarina

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aradan 1 sene geçti gelen bir ceza olmadı. Kule radar arkadaş bana şaka yapmış anlaşılan :))

• Beğen
Tepkiler: Hasip