Bu araba benim mi! Fk Angel+ AV 6K H7 Xenon

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan bunlarda far yükseklik ayarı çalışıyor değil mi

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun nazar çıktı die düşün bence allah beterinden esirgesin güle güle kullan çok şık olmuş araç

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
geçmiş olsun bu arada tavsiye olarak en ucuz yollu tavsiyem plakalıkların sökülerek plaka çerçevesi silindikten sonra yapıştırılması olacaktır...

angel yakışıyor bu arabaya...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gakkoş zenonlar harika olmuş güle güle sağlıkla kullan , çamurluk içinde geçmiş olsun

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
sağolun dostlar, şimdi sigortaya gideceğim de resimleri atıyorum flash belleğe.
Allah cümlesine kaza bela vermesin. Bu arada kutluhan kardeş, seni gördüğüme sevindim bir elazığlı olarak. Forumda bizim memleketten pek kimse yok da :) Farların daha iyisi sana inşallah.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca yakışmış ancak o kadar para angel&zenon a verecegıme jant lastık bakardım KENDI FİKRİM:D gule gule kullanın

O fiyata ancak apaçi tuning jant, balonstone lastik alınır, güzelleştirilmeye çalışılırken içine edilirdi. KENDİ FİKRİM. ;)

Farlar 10 numara olmuş, FK'nın kalitesi zaten tartışılmaz, ben de eski Corsamda kullanmış ve oldukça memnun kalmıştım. Halkaları sarıdan beyaza çevirmek istersen özel mesaj at, yönlendirmede bulunabilirim. Sonuç aşağıdaki gibi oluyor.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O fiyata ancak apaçi tuning jant, balonstone lastik alınır, güzelleştirilmeye çalışılırken içine edilirdi. KENDİ FİKRİM. ;)

Farlar 10 numara olmuş, FK'nın kalitesi zaten tartışılmaz, ben de eski Corsamda kullanmış ve oldukça memnun kalmıştım. Halkaları sarıdan beyaza çevirmek istersen özel mesaj at, yönlendirmede bulunabilirim. Sonuç aşağıdaki gibi oluyor.

Aynen katılıyorum lastikleri bile alınmaz o fiyata yada 2. el bol çizkli jant ve kabak lastik takımı alınır :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 600 tl ye alınsın demedımkı:) 1 ay daha paramı koyar kenara 800 900 tlye sahibinden.comda sıfır gibi jant lastıkler var.arabayı en başta gösteren jant lastıktir.arabada angel zenon var ancak jant yerıne kapak var BENCE uymuyor.

tekrardan gule gule kullanın..

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
Arkadaşlar ikiniz de haklısınız. Çelik jant olmadan modifiye olmuyor, diğer yandan bu angellar astra-g'ye özellikle çok yakışıyor. Sadece çelik jant alacaksanız bence 1000TL'yi, Angel alacaksanız Xenonla birlikte 600-700'ü gözden çıkaracaksınız. Benim lastikleri de değiştirmem ve yayla alçaltmam da lazım(205-40-17) Bu angel'a göre daha masraflı olduğundan yaz tatile ayıracağım parayı düşünerek önce angella başladım. Yoksa doğru söylüyorsun 34CGG68 arkadaşım.

Aracım comfort ve üzerinde kapakla gelmişti. Planımda jant vardı ne yalan söyleyim. Ama alacağım jantların 5 bijon olduğunu farkettim. Yeni bir model beğenene kadar başka şeylere ağırlık vereyim dedim ve angel aldım. Sırada ne var?

Logosuz Panjur,
Çelik Jant,(Mak bulmaya çalışacağım, pahalılar ama...)
Gövde rengi Ön-Arka Marşbiyel,
Gövde rengi Etekler,
Bir de 2 numara film. Ama filmi sanırım ankaraya gidersem yaptıracağım. Kıytırık birşey olsun istemiyorum.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ikiniz de haklısınız. Çelik jant olmadan modifiye olmuyor, diğer yandan bu angellar astra-g'ye özellikle çok yakışıyor. Sadece çelik jant alacaksanız bence 1000TL'yi, Angel alacaksanız Xenonla birlikte 600-700'ü gözden çıkaracaksınız. Benim lastikleri de değiştirmem ve yayla alçaltmam da lazım(205-40-17) Bu angel'a göre daha masraflı olduğundan yaz tatile ayıracağım parayı düşünerek önce angella başladım. Yoksa doğru söylüyorsun 34CGG68 arkadaşım.

Aracım comfort ve üzerinde kapakla gelmişti. Planımda jant vardı ne yalan söyleyim. Ama alacağım jantların 5 bijon olduğunu farkettim. Yeni bir model beğenene kadar başka şeylere ağırlık vereyim dedim ve angel aldım. Sırada ne var?

Logosuz Panjur,
Çelik Jant,(Mak bulmaya çalışacağım, pahalılar ama...)
Gövde rengi Ön-Arka Marşbiyel,
Gövde rengi Etekler,
Bir de 2 numara film. Ama filmi sanırım ankaraya gidersem yaptıracağım. Kıytırık birşey olsun istemiyorum.
söyledıklerınıze katılıyorum:)

sızde bence çelik jantla başlayın madem sormuşsunuz benım fıkrımde bu:p:D