Boya üzerinde dökülmeler

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Böyle demeyin nolur :) Satarken gelde anlat bunu...
Merak etme Hasip,Fotoları sende var..Benim gibi birine denk gelirsen dert etmeyecektir :) ..Bu aralar bu boya konusuna takılan fazla insan görmüyorum çevremde...Sanırım insanlar bilinçlenmeye başladı..Bir düşünün adam ilanında diyorki,şurasında çizik burasında ezik şurasında vuruk var boyatmadım...Şimdi bu aracı boyalı dememek için boyatmamışta,allah aşkına kim aracını her gün o şekilde görmek ister...Benim gibi insanlar fazla olsa,inanki 3-5 yılda bir temizlik boyası yaptırırlar...Bu boya takıntısı nedirya,sen vurukla,ezikle,çizikle dolaşacaksın,sonra aracımda nokta boya yok diyceksin :)...Ne zevki kaldı o araca doya doya bakmanın...Ben şahsen aracımı temizlerken yıkarken çizik yerleri görünce hemen boyamak geliyor aklıma...Daha önceki aracımın kaputunu çocuklar çizmişti,öyle göze batacak şekildede değil ama benim gözüme çarpıyordu işte..Gittim hemen kaputun o bölümünü boyattım..Satarkende hiç sorun olmadı..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu sene kuaföre vermeyi planlıyorum. Muhtemelen o sırada boyatırım diye düşünüyorum :) Satarken kısmet artık bakacağız duruma...